Erjola Doçi shpjegon më në fund “krehërin e këmbëve” E Diell 26/06/2022
26/06/2022 13:53

Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin.

Revoltohet Bledi Mane: Kam frikë… – E Diell 25.09.2022
25/09 19:30
Milaim Zeka: Kosova në krizë të thellë, çfarë po ndodh me Albin Kurtin – E Diell 25.09.2022
25/09 19:30
Kriza Financiare, Alfred Cako: Ja skema e plotë… – E Diell 25.09.2022
25/09 19:30
Shkëmbime të forta mes Bledi Manes dhe Alfred Cakos – E Diell 25.09.2022
25/09 19:30
Alfred Cako: Po hapen shume fronte lufte, edhe Kosova rrezikon… – E Diell 25.09.2022
25/09 19:30
Ja kush është politikani i vetëm shqiptar që është pritur nga mbretëresha Elizabet–E Diell25.09.2022
25/09 19:30
Milaim Zeka: Bisedime të fshehta, Vuçiç do marrë një vendin të rëndësishëm! – E Diell 25.09.2022
25/09 19:30
Alfred Cako tregon lidhjen e mbretëreshës Geraldinë me… – E Diell 25.09.2022
25/09 19:30
Alfred Cako: Ja arsyeja pse Putin po kërcënon botën me luftë nukleare – E Diell 25.09.2022
25/09 19:30
Milaim Zeka shpjegon pozicionin e Putin dhe lidhja me Kosovën – E Diell 25.09.2022
25/09 19:30
Episodiiplotë: E Diell 25shtator 2022 Entertainment Show
25/09 19:30
Pse po kërcënon Putin? Fati i Komonwelthit dhe kriza në perëndim – E Diell 25.09.2022
25/09 19:30
Ku lidhet qyteti Ferizaj me ushtarët e ISIS, plas mes Fredit dhe Milaimit – E Diell 25.09.2022
25/09 19:30
“Para nëpër bodrume” Bledi Mane sulmon ashpër ministren Brahimaj – E Diell 25.09.2022
25/09 19:30
Shpërthen Cako: Do ndërtohet një OKB e re – E Diell 25.09.2022
25/09 19:30
“Rama po gabon” Cako: Tiranë-Iran 2500km, po filloi lufta do të… – E Diell 25.09.2022
25/09 19:30
Ç’do ndodhi pas vdekjes së mbretëreshës Elizabet? Alfred Cako:Do kërkohet… – E Diell 25.09.2022
25/09 19:30
Alfred Cako sjell në vemendje 2 objektiva për të mos u harruar – E Diell 25.09.2022
25/09 19:30
Putin po bën bllof? Alfred Cako jep variantin e tij – E Diell 25.09.2022
25/09 19:30
Zbulimi i Milaim Zekës: Ja kë takoi mbreti Zog kur iku nga Shqipëria… – E Diell 25.09.2022
25/09 19:30