Episodiiplotë: E Diell 25shtator 2022 Entertainment Show
25/09/2022 19:30

"E diell", programi argëtues, informues dhe edukativ i së dielës! Ky program integron në përmbajtjen e tij çdo moshë duke i dhënë një hapësirë çdo fushe me potencial interesant për të krijuar spektakël. Producentë: Edi Manushi/Top Channel Autore: Ervin Kurti, Jetmira Agalliu, Argjira Spanca, Graciano Tagani, Moderatorë: Edi Manushi, Ervin Kurti, Argjira Spanca, Alesia Bami, Graciano Tagani, Nevina Shtylla, Beniada Nishani Të ftuar: Devis Xherahu, Rubrikat: Ervin Kurti, Argjira Spanca, Jetmira Agalliu, Graciano Tagani, Glenti Nallbani

Alfred Cako: Pse kafshët dhe shpendët nuk paguajnë taksa dhe njeriu po – E Diell 04.12.2022
04/12 19:30
Ceremonia e Pavarësisë, Vlerë Gjakova: Vjosa Osmani si një kukull – E Diell 04.12.2022
04/12 19:30
Milaim Zeka: Ka një skandal të madh në favor të UÇK – E Diell 04.12.2022
04/12 19:30
Alfred Cako: Rama na tregoi 6 simbolika në takimin me Kurtin dhe Osmanin – E Diell 04.12.2022
04/12 19:30
Alfred Cako: Ja gabimi i pafalshëm i Edi Ramës në festën e Pavarësisë – E Diell 04.12.2022
04/12 19:30
Vlerë Gjakova: Ja si po modernizohet skllavërimi i Shqipërisë dhe Kosovës – E Diell 04.12.2022
04/12 19:30
Pasaporta e Dua Lipës! Vlerë Gjakoma: Simbolikë për Kosovën dhe Serbinë – E Diell 04.12.2022
04/12 19:30
Si bien popujt. Provokimi me pasaportën e Dua Lipës – E Diell 04.12.2022
04/12 19:30
Shqiptarët ikin! Dua Lipa merr pasaportën, Milaim Zeka komenton… – E Diell 04.12.2022
04/12 19:30
Alfred Cako: Dua Lipa nuk më josh, lëvizje satanike – E Diell 04.12.2022
04/12 19:30
Milaim Zeka: Alfred Cako po sjell skllavëri me propagandën e tij – E Diell 04.12.2022
04/12 19:30
Bledi Mane sulmon Cakon dhe Zekën: Keni qënë politikanë, a jeni penduar? – E Diell 04.12.2022
04/12 19:30
Pasaporta e Dua Lipës ndez debatin, “Ishte provokim” – E Diell 04.12.2022
04/12 19:30
Skllavërimi i popujve, Alfred Cako tregon 23 pikat – E Diell 04.12.2022
04/12 19:30
Episodi i plotë: E Diell 04 Dhjetor 2022 Entertainment Show
04/12 19:30
Sedmiri gati të largohet nga studio. Zihet keq me jurinë dhe i ofendon duke… – E Diell 04.12.2022
04/12 18:19
Si realizohet Look-u i një nuseje? Ndiqeni në sfidën e Beauty – E Diell 04.12.2022
04/12 18:19
Rikthehet Klara, përballja me Anilën që i kaloi kufinjtë në Beauty – E Diell 04.12.2022
04/12 18:18
Agim Rada sulmon Kadarenë: Nuk lahesh dot nga ujrat e zeza – E Diell 04.12.2022
04/12 17:51
Veprat e Agim Radës: Ja çfarë më tha Odhise Paskali – E Diell 04.12.2022
04/12 17:50