Episodi i plotë – Fiks Fare, 2 Prill 2024
02/04/2024 21:01

Fiks fare është nje program i gazetarisë investigative i cili transmetohet per publikun e gjerë nga e hëna në të premte në orën 20:10 në Top Channel.Një emision kritik dhe problemor, i cili nëpërmjet humorit dhe satirës denoncon dukuri negative të jetës sonë si korrupsioni, vjedhjet, shkeljen e ligjeve nga ana e zyrtarëve, shkeljen e të drejtave të njeriut etj."Fiks Fare" nisi transmetimin në 19 dhjetor 2002. është i pari emision me thyerje tabuje në praktikën gazetareske."Fiks Fare" u krijua si një domosdoshmëri e mungesës së emisioneve të këtij lloji në mediat tona, për të kontribuar sadopak në zgjedhjen e halleve dhe problemeve që përballon vendi në ketë tranzicion të gjatë. "Fiks fare" ka ngritur dhe realizuar probleme të mëdha, të cilat kanë ndikuar jo vetëm në opinionin publik shqiptar, por edhe në sektore të caktuar, duke I vënë në lëvizje dhe duke dhënë zgjidhje."Fiks fare" sot funksionon si një institucion ku njerëzit denoncojnë të gjitha padrejtesitë që u bëhen dhe ku rrefejnë problemet e tyre.

Episodi i plotë – Fiks Fare, 17 Prill 2024
17/04 21:01
Monitorime/ Pastori shpjegon tradhëtin e burrave në moshë – Fiks Fare
17/04 21:00
Dushku i Borshit prej vitesh me tension të ulët, OSSH projekt për linjë të re – Fiks Fare
17/04 20:45
Kafenetë e botës bosh, tek në nga mëngjesi në dark plot – Fiks Fare
17/04 20:30
Episodi i plotë – Fiks Fare, 16 Prill 2024
16/04 21:01
Monitorime/ Ilir Meta me tone të larta “SPAK-u torollaku” – Fiks Fare
16/04 21:00
Vazhdon zënia e vendeve bosh të varreve në Durrës, një i vdekur me 3-4 varre – Fiks Fare
16/04 20:45
Po të vijë Meta në pushtet do bëhemi 4 milionë. Po si do shtohet popullsia? – Fiks Fare
16/04 20:30
Episodi i plotë – Fiks Fare, 15 Prill 2024
15/04 21:01
Monitorime/ Saljani: Ky shtet përveç se lakuriq, i kanë prerë dhe bi… – Fiks Fare
15/04 21:00
Dentisti i prish dhëmbët, nofullën, harron frezën në rrënjë dhe kërcënon qytetaren – Fiks Fare
15/04 20:45
Rama takim me Makronin, si thoni e gjeti vrimën që kishte merak Berisha? – Fiks Fare
15/04 20:30
Episodi i plotë – Fiks Fare, 12 Prill 2024
12/04 21:01
Monitorime/ Gjinekologu tregon si ruhen vezët në -190 gradë – Fiks Fare
12/04 21:00
Agjencia e udhëtimit mashtron qytetarët, u merr lekët i lë pa biletë – Fiks Fare
12/04 20:45
Dhunohej nga burri, Fiksi strehon nënën me 3 fëmijë që endeshin rrugëve – Fiks Fare
12/04 20:30
Episodi i plotë – Fiks Fare, 11 Prill 2024
11/04 21:01
Monitorime/ Manjani mëson Bardhin si të fitojnë zgjedhjet me drogë – Fiks Fare
11/04 21:00
Guri i Bardhë në Klos, atraksioni turistik me pasuri natyrore të lëna në degradim – Fiks Fare
11/04 20:45
Po të ngrihej shoku Enver nga varri, çfarë do të bënin politikanët tanë? – Fiks Fare
11/04 20:30