Episodi i plotë: E Diell 17 Maj 2020 Entertainment Show
17/05/2020 19:28

"E diell", programi argëtues, informues dhe edukativ i së dielës! Ky program integron në përmbajtjen e tij çdo moshë duke i dhënë një hapësirë çdo fushe me potencial interesant për të krijuar spektakël. Producentë: Edi Manushi/Top Channel Autore: Olsa Muhameti Moderatorë: Edi Manushi, Fjoralba Ponari, Nevina Shtylla, Ervin Kurti, Argjira Spanca, Alesia Bami, Graciano Tagani. Të ftuar: Kastro Zizo, Iljard Shaba, Luan Zhegu, Mariza Ikonomi, Efi Gjika, Ilir Beqaj, Franc Alkesi, Atalanta Kërçyku Rubrikat: Fjoralba Ponari, Nevina Shtylla, Ervin Kurti, Argjira Spanca, Artan Puto, Jetmira Agalliu, Graciano Tagani.

Episodi i plotë: E Diell 5 Korrik 2020 Entertainment Show
05/07 19:13
Plas shllaku! Sfida mes vajzave u nxjerr zbuluar inatet në She’s On Top “E Diell”, 5 Korrik 2020
05/07 19:13
Eleminimi i modeles, ndez gjakrat midis konkurrenteve në She’s On Top “E Diell” 5 Korrik 2020
05/07 19:12
Do të pranonin të ishin mama beqare? Fjoralba dhe Nevina shokojnë në Trotuar “E Diell” 5 Korrik 2020
05/07 18:04
“Metër Katror” Potenciali i tregut imobiliar në Tiranë dhe Durrës “E Diell”, 5 Korrik 2020
05/07 17:27
Liljana Kondakçi këndon “Kur jemi bashkë të dy” “E Diell”, 5 Korrik 2020
05/07 17:12
Liljana Kondakçi këndon “Shtegtimi” “E Diell”, 5 Korrik 2020
05/07 17:11
Liljana Kondakçi këndon “Vajzë moj, lule moj” “E Diell”, 5 Korrik 2020
05/07 17:11
Liljana Kondakçi këndon “Gëzimin njerëzve ua shtoj” “E Diell”, 5 Korrik 2020
05/07 17:11
Si s’ke asnjë rrudhë!? Liljana Kondakçi befason me përgjigjen “E Diell”, 5 Korrik 2020
05/07 17:11
3 minuta histori: Mehmet Shehu në dokumentat amerikane “E Diell”, 5 Korrik 2020
05/07 16:45
Ja 43 vjeçarja që la me gojë hapur në Gjej Moshën “E Diell”, 5 Korrik 2020
05/07 16:37
Praktikat universitare në Universitetin Katolik “Zoja e Këshillit të Mirë” “E Diell”, 5 Korrik 2020
05/07 16:03
Koço Devole: Si e bëra për të qarë Elvana Gjatën në “2 Gisht Mjaltë”! “E Diell”, 5 Korrik 2020
05/07 15:55
Mallkimet në rrjet pse nuk zgjodhi djemtë, Antoneta e tronditur Për’puthen“E Diell”, 5 Korrik 2020
05/07 15:18
Antoneta flet për të dashurin jashtë programit Për’puthen “E Diell”, 5 Korrik 2020
05/07 15:18
Antoneta përballë të gjithëve! I përgjigjet pyetjeve të publikut “Për’puthen “E Diell”,5 Korrik 2020
05/07 15:17
Lali & Luli parodi ‘Çfarë ka sot në E Diell’, 5 Korrik 2020
05/07 14:13
Fundjava në Voskopojë/ Pushuesit rikthehen në fshatin turistik
28/06 19:55
Episodi i plotë: E Diell 28 Qershor 2020 Entertainment Show
28/06 19:35