Episodi i plotë – Dua të të bëj të lumtur, 6 Qershor 2020
07/06/2020 09:35

Dua të të bëj të lumtur nën autorësi dhe moderim të Arbana Osmani, programi më emocionues në Top Channel. Çdo të shtunë në prime time në ekranin e "Top Channel" histori me tematika të ndryshme nga njëra-tjetra ku përfshihen: konflikti, dashuria, frymëzimi dhe situatat gazmore. Programi i cili sjellë çdo javë histori frymëzimi, të njerëzve që ia kanë dalë edhe kur e kanë pasur fatin kundër; nëna të vetme; njerëz me aftësi ndryshe, që luftojnë kundër pamundësive të tyre fizike; familje që kanë dalë nga tragjeditë, duke ia nisur nga e para; fëmijë të mbetur në udhëkryq që kanë gjetur të vetëm rrugën e duhur; njerëz që kanë prekur skamjen pa humbur dinjitetin; ata që vuajnë nga sëmundje të rënda e që megjithatë luftojnë për një ditë më shumë... “Dua të të bëj të lumtur” sjell historitë e tyre, për t’iu treguar që nuk janë vetëm dhe që të gjithë bashkë mund t’ia dalim.

Pushime On Top – Takimi im i parë me Sarën, si ma prezantoi Ledri
15/07 09:13
Edicioni Informativ, 14 Korrik 2020, Ora 15:00
15/07 09:13
Pushime On Top – Xheri Vula: Takimi im i parë me nusen e ardhshme të Ledrit
15/07 09:12
Edicioni Informativ, 13 Korrik 2020, Ora 15:00
14/07 09:11
Edicioni Informativ, 13 Korrik 2020, Ora 12:00
14/07 09:11
Edicioni Informativ, 13 Korrik 2020, Ora 19:30
14/07 09:11
Zgjedhjet përfundimtare të Margaret e Edonës,pas 72 orëve në jug “Për’puthen E Diell”,12 Korrik 2020
13/07 09:12
Mes emocionesh, ja vajzat që do të shihni në gjysmëfinalen e She’s On Top “E Diell” 12 Korrik 2020
13/07 09:12
E dielë, të gjithë në plazh/ Bregdeti i Durrësit i tejmbushur me pushues ditorë
13/07 09:12
Fshati shqiptar në GREQI, ku SHQIPJA ruhet ende. KONICA – Gjurmë Shqiptare
12/07 10:07
Edicioni Informativ, 11 Korrik 2020, Ora 12:00
12/07 10:07
Edicioni Informativ, 11 Korrik 2020, Ora 19:30
12/07 10:07
“Blerta vuante nga depresioni i rëndë”/ Flet mjeku Sadik Lala që e kuroi vajzën deri në vitin 2015
11/07 10:18
Edicioni Informativ, 10 Korrik 2020, Ora 19:30
11/07 10:18
Edicioni Informativ, 10 Korrik 2020, Ora 12:00
11/07 10:17
Domatja e rrallë/ Fermeri e bleu rastësisht për “zemër kau” në Itali
10/07 09:12
Takova gruan e flijuar, ajo kishte ndryshuar, ishte më e hutuar – Shqipëria Live, 9 Korrik 2020
10/07 09:12
Kunati i Zhanetës tregon fakte të reja mbi ngjarjen makabre të Kombinatit-Shqipëria Live,9Korrik2020
10/07 09:12
Refuzon ushqimin prej 6 muajsh/ 52-vjeçarja në gjendje të rëndë: Besoj te ringjallja
09/07 09:18
Ftesë në 5, Noizy & MatoLale në ”Adrenalinë” nga freestyle te miliona klikime,8 Korrik 2020, Pjesa 3
09/07 09:18