Episodi i plotë – Dua të të bëj të lumtur, 6 Mars 2021
07/03/2021 08:59

Dua të të bëj të lumtur nën autorësi dhe moderim të Arbana Osmani, programi më emocionues në Top Channel. Çdo të shtunë në prime time në ekranin e "Top Channel" histori me tematika të ndryshme nga njëra-tjetra ku përfshihen: konflikti, dashuria, frymëzimi dhe situatat gazmore. Programi i cili sjellë çdo javë histori frymëzimi, të njerëzve që ia kanë dalë edhe kur e kanë pasur fatin kundër; nëna të vetme; njerëz me aftësi ndryshe, që luftojnë kundër pamundësive të tyre fizike; familje që kanë dalë nga tragjeditë, duke ia nisur nga e para; fëmijë të mbetur në udhëkryq që kanë gjetur të vetëm rrugën e duhur; njerëz që kanë prekur skamjen pa humbur dinjitetin; ata që vuajnë nga sëmundje të rënda e që megjithatë luftojnë për një ditë më shumë... “Dua të të bëj të lumtur” sjell historitë e tyre, për t’iu treguar që nuk janë vetëm dhe që të gjithë bashkë mund t’ia dalim.

Më në fund më shumë emocione, Jasmina deklarohet për Andin ​- Përputhen, 9 Prill 2021
10/04 10:00
Kërcimi dashurisë i çiftit të deklaruar – Përputhen, 9 Prill 2021
10/04 10:00
Kë zgjodhën vajzat në takim për javën që vjen – Përputhen, 9 Prill 2021
10/04 09:59
Ola shkakton furtunë, Sindi & Murati prishen përfundimisht… Sindi mbetet keq-Përputhen, 8 Prill 2021
09/04 09:14
Ola “çmend” Muratin në takimin e parë – Përputhen, 8 Prill 2021
09/04 09:14
Murati shtrirë me Olën në takim, si nuk e kemi parë kurrë – Përputhen, 8 Prill 2021
09/04 09:14
Ledjana shpërthen në të qara, çfarë i bëri Mevlani në takim – Përputhen, 7 Prill 2021
08/04 09:09
Ledjana qan me ngashërim: Mevlani po më tall – Përputhen, 7 Prill 2021
08/04 09:09
Antonela lajkatare ndaj Blerimit, pse po e merr me të mira? – Përputhen, 7 Prill 2021
08/04 09:08
Atdheu rikthehet në program, përballet me Antonelën. Njihuni me surprizën – Përputhen, 5 Prill 2021
06/04 09:12
Kokëfortësia dhe inati; Pengu i Atdheut, një takim me Antonelën – Përputhen, 5 Prill 2021
06/04 09:12
Arjani nxehet keq me vajzat, çfarë ndodhi? – Përputhen, 5 Prill 2021
06/04 09:12
Të acaruar të gjithë me Tean “Do të nxjerr fytyrën e vërtetë…” “E Diell”, 4 Prill 2021
05/04 08:56
Tea dhe Andi në Trotuar, ja mënyra si mbrojtën njëri-tjetrin“E Diell”, 4 Prill 2021
05/04 08:56
Episodi i plotë: E Diell 4 Prill 2021 Entertainment Show
05/04 08:55
Çfarë zhgënjimi? Refuzimi i Stelës, pritet me tension nga Armando – Përputhen +40, 3 Prill 2021
04/04 09:55
Episodi i plotë – Dua të të bëj të lumtur, 3 Prill 2021
04/04 09:55
Ndriçimi pëlqen ‘shalët” jashtë të Linditës – Përputhen +40, 3 Prill 2021
04/04 09:54
Antonela shtrihet në takim, Princi rikthehet, Juli ngec keq… – Përputhen, 2 Prill 2021
03/04 10:02
Çfarë e bëri Julin të skuqet në program – Përputhen, 2 Prill 2021
03/04 10:01