Emocionuese/ Gruaja e divorcuar rrëfen dramën e jetës së saj – Më thuaj një dëshirë
11/09/2021 19:15

Një reality show që do t’ju prezantojë javë pas jave dëshirat më të pabesueshme të fëmijëve shqiptarë. Moderatorja Fjoralba Ponari, do të udhëtojë në shkolla të ndryshme të vendit, aty ku do të mbledhë dëshirat përmes të cilave, dikujt do t’i ndryshojmë ditën e dikujt jetën përgjithmonë.Histori emocionuese, prekëse dhe njëherazi qesharake, të rrëfyera me pafajësinë e fëmijëve, çdo të shtunë, nga data 2 janar, në ekranin e Top Channel. Moderatore: Fjoralba Ponari Autor: Saimir Muzhaka

Pak para hyrjes në Big Brother Vip, Arjola Demiri shpërthen në lot! – Më Thuaj Një Dëshirë
16/10 19:15
Mes lotësh, Arjola Demiri dhe Irgen Çela, në një surprizë të pazakontë – Më Thuaj Një Dëshirë
16/10 19:00
Pas shumë vitesh, nënës nga Lushnja i rikthehet buzëqeshja – Më Thuaj Një Dëshirë
16/10 19:00
“S’kemi ujë për t’u larë”, Kruja në sytë e fëmijëve – Më Thuaj Një Dëshirë
16/10 19:00
Dëshirë prej Ginesi, rekordmeni Saimir Strati realizon mozaikun e veçantë – Më Thuaj Një Dëshirë
16/10 19:00
Arjola Demiri: Më kanë thënë nuk vlen, por… – Më Thuaj Një Dëshirë
16/10 19:00
Surpriza e pazakontë e 9-vjeçarit, lë me gojë hapur të ëmën – Më Thuaj Një Dëshirë
16/10 19:00
Ka humbur të atin, historia e vogëlushes që i përloti të gjithë! – Më Thuaj Një Dëshirë
16/10 19:00
Arjola Demiri: Kjo është gjëja më e bukur që kam bërë në këto 5 vite – Më Thuaj Një Dëshirë
16/10 19:00
Para hyrjes në Big Brother Vip, një mesazh prekës nga Arjola – Më Thuaj Një Dëshirë
16/10 19:00
Çfarë të bezdis nga miqtë në shtëpi? Rrëfehen fëmijët – Më Thuaj Një Dëshirë
16/10 19:00
“Dua një motër, por mami…”, dëshirat e çuditshme të fëmijëve – Më Thuaj Një Dëshirë
16/10 19:00
Historia prekëse/ Para se të vdiste, e ëma lë amanet vajzën! – Më Thuaj Një Dëshirë
09/10 19:15
Emocionuese/ ‘Jetime që 13 muajshe, më thërret mua mami!’ – Më Thuaj Një Dëshirë
09/10 19:00
Blendi Fevziu rrëfen për herë të parë dëshirën më të madhe të fëmijërisë – Më Thuaj Një Dëshirë
09/10 19:00
Si të bëheni të suksesshëm? Blendi Fevziu ka një mesazh! – Më Thuaj Një Dëshirë
09/10 19:00
Një histori dashurie si në filma, testi i Fjoralbës vendos në siklet çiftin – Më Thuaj Një Dëshirë
09/10 19:00
Blendi Fevizu tregon momentin e vështirë: Thërritën prindërit në shkollë – Më Thuaj Një Dëshirë
09/10 19:00
Për herë të parë, Blendi Fevziu kthehet në vendin ku u rrit! – Më Thuaj Një Dëshirë
09/10 19:00
Një fustan i kuq dhe një këmishë, prindërit shtangen nga mikesha e paftuar! – Më Thuaj Një Dëshirë
09/10 19:00