Emocione dhe frikë, vajza kërkon ta përqafojë, nëna i largohet!- Më thuaj një dëshirë, 9 Janar 2021
09/01/2021 17:33

Një reality show që do t’ju prezantojë javë pas jave dëshirat më të pabesueshme të fëmijëve shqiptarë. Moderatorja Fjoralba Ponari, do të udhëtojë në shkolla të ndryshme të vendit, aty ku do të mbledhë dëshirat përmes të cilave, dikujt do t’i ndryshojmë ditën e dikujt jetën përgjithmonë.Histori emocionuese, prekëse dhe njëherazi qesharake, të rrëfyera me pafajësinë e fëmijëve, çdo të shtunë, nga data 2 janar, në ekranin e Top Channel. Moderatore: Fjoralba Ponari Autor: Saimir Muzhaka

Me meditim, portokaj dhe freestyle, fëmijët e zgjojnë nga gjumi moderatoren! Më thuaj një dëshirë
01/03 14:15
Komentatori më i veçantë i futbollit shqiptar, i shkrin së qeshuri të gjithë! Më thuaj një dëshirë
01/03 14:00
Letra e pazakontë nga futbollisti i njohur, që çuditi dy vëllezërit tifozë! Më thuaj një dëshirë
01/03 13:45
Lot dhe emocione/ Fjoralba Ponarin e surprizon i dashuri poshtë ballkonit! Më thuaj një dëshirë
01/03 13:30
“Po talleni?!” Njerëzit e dashur i plotësojnë dëshirën më të madhe moderatores! Më thuaj një dëshirë
01/03 13:30
E riinfektuar me Covid-19, familjarët i bëjnë surprizën më të bukur Fjoralbës! Më thuaj një dëshirë
01/03 13:15
Mes lotësh, vogëlushja ka vetëm një dëshirë; të gjejë çantën e humbur! Më thuaj një dëshirë
27/02 18:31
Fjoralba çudit fëmijët; “Jam sanitarja e re e shkollës!” Më thuaj një dëshirë
27/02 18:26
Fjoralba mbledh dëshirat në shkollën “Gustav Mayer”- Më thuaj një dëshirë, PJ. 1
27/02 18:21
E pazakontë! Një tifoz i Tironës, në kampin e Partizanit! Më thuaj një dëshirë, PJ. 2
27/02 18:15
Me Covid-19, Fjoralba surprizohet në ballkonin e shtëpisë! Më thuaj një dëshirë, PJ. 3
27/02 18:15
Në izolim nga Covid-19, i dashuri përlot Fjoralbën në ballkon! Më thuaj një dëshirë, Episodi i plotë
27/02 17:36
Rrëfimi prekës i 10-vjeçares/ “Do doja të isha në vendin e tij!” Më thuaj një dëshirë, PJ. 1
20/02 18:00
1 muaj në luftë me Covid-19, dëshira që emocionoi Irdën! Më thuaj një dëshirë
20/02 18:00
Nëse do kishe 50 milionë lekë, ç’do bëje? Përgjigjet gazmore të fëmijëve!- Më thuaj një dëshirë
20/02 18:00
Historia emocionuese/ “Vëllai im ka vuajtur shumë!” Më thuaj një dëshirë
20/02 18:00
Fifi i futet në shtëpi, një surprizë e këndshme për motrën dhe vëllain! Më thuaj një dëshirë
20/02 18:00
Statuja e veçantë në Kamëz, që çuditi gjithë kalimtarët! Më thuaj një dëshirë
20/02 18:00
Fjalët e ndjera të vogëlushes për tezen! Më thuaj një dëshirë
20/02 18:00
Një letër emocionuese dhe bakllava, përlotet tezja që luftoi me Covid-19! Më thuaj një dëshirë, PJ.3
20/02 18:00