Emigrantët u mashtruan/ Nuk u jepet e drejta për të votuar
03/06/2020 19:42

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Marrëveshja e 5 qershorit/ Rama-Bashës: Mos na provokoni! S’ua kemi borxh as ne, as populli
11/07 15:29
4 viktima, 93 të infektuar/ 72 pacientë në spital, 8 në terapi intensive për shkak të Covid
11/07 15:07
Top News – Ambasada e SHBA/ ‘Miratoni marrëveshjen siç është’
11/07 15:03
Tentoi të korruptonte policin pasi e kapi pa rrip, ja çfarë i ndodh shoferit në Tiranë
11/07 14:29
Top News – Masakra e Srebernicës/ Meta-mos lejojmë helmin e përçarjes
11/07 14:24
Manastirliu:Mbi 4 mijë vizita dhe shërbime në 28 qendrat verore,identifikohen rastet e para me COVID
11/07 14:08
Trafik i rënduar në Vlorë/ Dyndje në plazhe, mijëra makina drejt Jugut
11/07 13:48
Shqiptarët e Konicës/ Sot në “Gjurmë Shqiptare” të Marin Memës
11/07 13:21
100 vjet bibliotekë/ Ekspozitë me qarkoret për pasurimin e saj
11/07 13:21
Top News – E kërcënoi në Kuvendin e Kosovës, Vjosa Osmani hap rast në polici për deputetin e LDK-së
11/07 13:17
Sot Kukësi – Teuta/ Luhen 3 ndeshjet e mbetura të javës së 33-të
11/07 13:11
4 viktima, 93 të infektuar/ 72 pacientë në spital, 8 në terapi intensive
11/07 13:09
Spital për shpendët/ Prej një muaji u mjekuan një hutë, një pelikan dhe një shkabë
11/07 13:02
Top News – Korçë, pranga 39 vjeçarit/ Sillte paratë e një grupi kriminal
11/07 12:40
Të pikturosh veshjet… Personazhet e famshme në atlete, çanta apo xhaketa
11/07 12:36
Rudina Hajdari nxjerr videon e Bashës: Gënjeu shqiptarët për listat e hapura
11/07 12:34
Top News – Rekord infektimesh/ 93 raste të reja me Covid, 62 Tirana
11/07 12:18
Kampe verore në kushte pandemie/ Lojërat e fëmijëve i përshtaten situatës në Elbasan
11/07 12:15
Top News – Covid, 4 jetë të humbura/ Rëndohet bilanci i viktimave
11/07 11:58
Tërmeti/ Rama për Durrësin: Qeveria do të paguajë një për një të gjithë banorët në nevojë
11/07 11:45