Eksperti Softa: Sulmi ndaj Top Channel akt terrorist. Ja pse…/ Wake Up
29/03/2023 10:15

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare. Prezantues: Blendi Salaj Enxhi Nasufi Neada Muçaj Autor: Blendi Salaj Gazetarë: Edlira Sulejmani, Vilma Kërçiku

Enada Hoxha: Telefoni po shkatërron familjen. “Fatalita” mesazh sensibilizues për shoqërinë/ Wake Up
24/06 10:16
“Fatalita”, premierë në TKOB. Katër kryevepra botërore përmblidhen në një të vetme! / Wake Up
24/06 10:09
“Bajrami, lojtari më i mirë i kombëtares aktualisht. Skenarët për sonte janë këto…” / Wake Up
24/06 10:08
“I pritshëm pezullimi i sulmuesit kuq e zi Mirlind Daku, UEFA nuk fal” / Wake Up
24/06 10:04
Përballja e madhe me Spanjën. Ky është fati i Shqipërisë për sonte, a do kualifikohet? /Wake Up
24/06 09:49
Loja në Wake Up/ Në futboll, shtrak-shtruk nuk janë aspak të lehta! / Wake Up
24/06 09:22
Poeti i njohur shqiptar Agim Doçi ndahet nga jeta. Pësoi hemorragji cerebrale / Wake Up
24/06 09:20
Me cilën këngë do ta prezantoje një të huaj me muzikën shqiptare? / Wake Up
24/06 09:19
Prezantohet roboti që i jep makinës. Shkencëtarët: Do mund të drejtojë çdo automjet! / Wake Up
24/06 09:18
Tërhiqet anticikloni afrikan, temperaturat pësojnë rënie të lehtë! / Wake Up
24/06 09:16
9 të vrarë dhe 25 të plagosur. Çfarë po ndodh në Rusi, sulme të njëpasnjëshme / Wake Up
24/06 09:15
Roberto Baggio goditet në kokë, 5 grabitës futen në shtëpinë e tij! / Wake Up
21/06 10:34
Quizz me shkodran’, Jul Deda nuk njeh Luiz Ejllin! / Wake Up
21/06 10:25
Jul Deda baba për herë të tretë? Mbani frymën me përgjigjen e tij… / Wake Up
21/06 10:24
Jul Deda: Heidi premtoi se do më marrë në telefon, nuk e ka bërë! Kam konsideratë për të / Wake Up
21/06 10:22
A do rikthehet Jul Deda në Top Channel? Logo e dashur për mua dhe… / Wake Up
21/06 10:19
Loja në wake Up/ Pas ca gotash, Tiku tha shumë perla dhe disa shtrak-shtruk. / Wake Up
21/06 09:55
Ju digjet lëkura në plazh? Ja çfarë duhet të bëni menjëherë! / Wake Up
21/06 09:51
Erjona Shehu: Kremi i diellit të aplikohet çdo 60 minuta në fytyrë, në trup çdo dy orë / Wake Up
21/06 09:50
A duhet t’i përdorim vajrat nxirës? Po ato të bëra në kushte shtëpie? Flet dermatologia / Wake Up
21/06 09:42