Eksperti i sigurisë plas bombën: Brenda QSUT shpërndahet drogë | Zona Zero Top News
22/03/2023 19:24

Të ftuar sot në Zona Zero ishin gazetari Esido Barkaj si dhe eskperti i sgurisë Fatjon Softa të cilët kanë folur për kriminalitetin në vend si dhe shpërndarjen e droges në shkolla

Pas Vangjush Dakos, SPAK ‘piketon’ Sali Berishën/ Genc Burimi zbulon çfarë pritet | ZonaZero TopNews
06/06 22:34
Pjetra i bindur: Vangjush Dako do të lirohet, nuk mund të arrestohet për një pallat | Zona Zero
06/06 21:05
DETAJET E FUNDIT/ Gazetari zbardh akuzat që rëndojnë mbi Vangjush Dakon, kallëzimet | Zona Zero
06/06 21:01
DETAJE/ Dako në burg jo vetëm për pallatin, do dalin fakte të tjera/ Flet avokat Pjetra | Zona Zero
06/06 20:59
Sa vite burg rrezikon Vangjush Dako? Akuza për ish-kreun e Bashkisë Durrës | Zona Zero Top News
06/06 20:57
Arrestimi i Vangjush Dakos, gazetari raporton LIVE detajet e fundit | Zona Zero Top News
06/06 20:55
Dako në burg, analisti ironizon: Në burg të krijohet shoqata e kryetarëve të bashkisë | Zona Zero
06/06 20:39
Kush e do në burg Vangjush Dakon? Avokat Pjetra zbulon pse e dorëzuan…! | Zona Zero Top News
06/06 20:36
LAJM I FUNDIT/ Zjarr në hipotekën e Durrësit, pamjet LIVE | Zona Zero Top News
06/06 20:35
Avokat Logu: Arrestimi i Vangjush Dakos është lajm i mirë… | Zona Zero Top News
06/06 20:32
‘Në Shqipëri s’ka ende drejtësi’/ Burimi rreshton SKANDALET… | Zona Zero Top News
06/06 20:30
SHBA shpall ‘non-grata’ Vangjush Dakon? Genc Burimi habit me deklaratën | Zona Zero Top News
06/06 20:15
‘Vangjush Dako është simbol i korrupsionit’/ Logu i ASHPËR me kryebashkiakun | Zona Zero Top News
06/06 20:08
PAMJE live/ BLINDOHET Drejtoria e policisë, Avokati: Është hera e parë që… | Zona Zero Top News
06/06 20:01
Berisha në SPAK? Genc Burimi zbardh PRAPASKENAT, ja ç’do ndodhi pas arrestimit të Dakos | Zona Zero
06/06 19:59
10 urdhërarreste në Bashkinë Durrës, arrest me burg për Vangjush Dakon | Zona Zero Top News
06/06 19:58
Vetëdorëzohet Vangjush Dako/ BLINDOHET Drejtoria e Policisë, ç’po ndodh? | Zona Zero Top News
06/06 19:57
E FUNDIT/Arrestohet Vangjush Dako, avokati Logu: Tani ai nuk është më miku i Ramës | Zona Zero
06/06 19:53
Arrestimi i ish-kryebashkiakut Vangjush Dako, reagon për herë të parë Rama | Zona Zero Top News
06/06 19:52
Rama: Ndodh që i marrim votuesit për të mirëqenë, mendojmë se i kemi në xhep | Zona Zero Top News
06/06 19:06