Ekskluzive/ Hasmëria mes fiseve. Xhaferaj refuzon të largohet nga spitali: Dua vetëmbrojtje …
07/08/2020 09:12

Konfliktet dhe hasmëria mes dy fiseve Llanaj-Xhaferaj në Vlorë, duket se qëndrojnë pas atentatit në Selenicë të Vlorës, ku një 50-vjeçar i quajtur Jetnor Xhaferaj është tentuar të vritet me armë zjarri. Xhaferaj ndodhet në Spitalin Ushtarak për mjekim pas plagëve të marra, dhe kërkesa e tij është të mos dal nga spitali pasi ka frikë dhe kërkon mbrojtje nga shteti. Xhaferrit është qëlluar 30 herë, por fatmirësisht vetëm një plumb e ka kapur në dorë. Për Xhaferrin ky është atentati i dytë që i bëhet brenda një viti.

Shembet trekëndëshi i parë i dashurisë në program, ja çfarë ndodhi…
23/09 09:57
Shqipja braktis në takim Mevlanin, e cila pasohet me përplasje në studio
23/09 09:57
Degjeron në ofendime personale debati mes Anës dhe Mevlanit
23/09 09:57
“Do ju mbyll gojën hijenave”, kaq mjaftoi, që djemtë të shpërthejnë kundër Marisit…
22/09 08:57
Dukesh si çakall i ndyrë; Më kërko të falur tani, debati i ashpër në studio
22/09 08:57
Sa të dashur ke pasur përpara? Pyetja që bëri vajzat të ziejnë
22/09 08:57
Londër, marshimi i shqiptarëve/ Mesazh diasporës për të kontribuar: Të reflektojmë për të ardhmen
21/09 09:16
FNSH dhe Renea “blindojnë” vendin/ Pas ngjarje kriminale zbresin në terren, kontrolle dhe arrestime
21/09 09:15
Edicioni Informativ, 20 Shtator 2020, Ora 19:30
21/09 09:14
Një burrë me dy gra e shtatë fëmijë/ Iliazi, Anifeja dhe Manushaqja: Jetojmë të lumtur së bashku
20/09 10:11
Edicioni Informativ, 19 Shtator 2020, Ora 19:30
20/09 10:11
Minoriteti grek ndryshe në fshatrat e Finiqit – Fshatrat e Shqipërisë
20/09 10:10
Ana shpëthen, Nuk të bën kur** veshja, more vesh…”Përputhen”
19/09 10:03
Incidenti në takimin e Anës me Fatjonin, pse Ana humbi toruan…
19/09 10:02
Erjoni sfidon Fatjonin dhe e ftoi ne takim Anën, e cila e pranoi…
19/09 10:02
Arbri fton Tean në kërcim, por ajo në fund zgjedh Andin për takimin e radhës
18/09 10:11
Sondazhi që tregon se cila është vajza e preferuar e publikut
18/09 10:11
Ftesë në 5, Seldi prezanton të dashurën, dashuri me shikim të parë, 17 Shtator 2020, Pjesa 1
18/09 10:10
Andi bëhet xheloz!? Çfarë ndodhi pas takimit të Shqipes me Andrean?
17/09 09:14
Mesazhi i dërguar në Instagram nga Andrea acaron Shqipen
17/09 09:14