Efi rikthehet në shtëpinë e BBV? Luizi fut në sherr shoqet e ngushta – Shqipëria Live
23/03/2023 16:05

Dinamikat e Big Brother Vip sa vijnë e bëhen më të forta. Pas nominimit kokë më kokë mes Kiarës dhe Oltës kanë lëvizur shumë ujëra brenda shtëpisë. Kush del të shtunën? A do e lërë Luizi shtëpinë nëse del Kiara?

Mevlani ka një mesazh për Albulenën pas ndarjes – Shqipëria Live
02/06 16:27
Mevlani kapet mat me të dashurën e re? Ja çfarë thotë për fotot virale në rrjet – Shqipëria Live
02/06 16:26
Rikthehet në emisionin e suksesshëm Mevlani, ja ku do e shohim këtë verë – Shqipëria Live
02/06 16:26
Mevlani tregon projektet e tij me këngëtaren e famshme dhe thumbon disa artistë – Shqipëria Live
02/06 16:25
Prania e Alienëve në kozmos,astofizikantja:Sa ka ujë, mund të ketë jetë inteligjente-Shqipëria Live
02/06 16:02
Jetesa e njerëzve jashtë Tokës, studiuesja: Rreth 3-4 planete zbulohen në ditë – Shqipëria Live
02/06 16:02
“Toka është e sheshtë, njeriu nuk ka shkuar në hënë”, studiuesja plas bombën – Shqipëria Live
02/06 16:01
“Nazistët studiuan trurin”, studiuesi: NASA fsheh informacionin, më vjen për qeshur – Shqipëria Live
02/06 16:01
“Na erdhën Alienët, dërguam ambasadorë”,Jofiel Koço:Galaktika tonë ka mijëra specie- Shqipëria Live
02/06 16:01
U bë infermier pas luftës me leuceminë: Doja të shpëtoja ata që kishin nevojë – Shqipëria Live
02/06 15:42
Sfidat e të riut, mposhti leuceminë por u prek nga infeksioni i rëndë – Shqipëria Live
02/06 15:41
“Ia kishin mbajtur të fshehtë”,Infermieri:E zbulova që vuaja nga leucemia në gazetë- Shqipëria Live
02/06 15:41
Të gjithë e prisnin të vdiste, mrekullia që i ndodhi shqiptarit me sëmundjen e rëndë -Shqipëria Live
02/06 15:41
“U prek nga leucemia kur ishte 11 vjeç, i kërkuan 100.000 euro për kurim” – Shqipëria Live
02/06 15:41
“Ke zero shanse për të mbijetuar”, infermieri tregon si u diagnostikua me leucemi – Shqipëria Live
02/06 15:40
“Gjeta dashurinë pasi shpëtova nga ish-burri”, historia rrëqethëse 32 vjeçares – Shqipëria Live
02/06 15:25
“Do e bëj gjakun deri në gju”, e reja: Vjehrri më kërcënoi në mes të gjykatës – Shqipëria Live
02/06 15:24
“Ma hoqën fëmijën nga gjiri”, e reja tregon torturat në shtëpinë e burrit – Shqipëria Live
02/06 15:24
“Më urdhëronin çfarë të vishja, më kontrollonin tel.”, rrëfimi tronditës i të resë – Shqipëria Live
02/06 15:24
“Do të te vras vellain po tregova ca bëhet në shtëpi”, 32 vjeçarja tregon kërcënimin-Shqipëria Live
02/06 15:23