Edicioni Informativ, 22 Nëntor 2020, Ora 12:00
23/11/2020 09:25

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Episodi i plotë, Shiko kush LUAN 4, 23 Janar 2021, Entertainment Show
24/01 09:03
Top News – Belgjikë, si u zbulua vrasësi shqiptar/ Historia e Muhamet Belbës nga viti 1993
24/01 09:03
4 vite nga vdekja tragjike, vajza e vë përballë vendimit më të vështirë! – Episodi i plotë
24/01 09:03
Për herë të fundit Tea dhe Andi në Për’Puthen – Përputhen, 22 Janar 2021
23/01 09:57
E braktisi djalin 3 ditësh, e ëma e takon për herë të parë pas 10 vitesh -Shqipëria Live 22 Janar
23/01 09:56
U përdhunua nga 5 persona, nëna në lot pas takimit me djalin e braktisur-Shqipëria Live 22 Janar
23/01 09:56
Mevlani përballë 3 vajzave, ja çfarë ndodhi sot në program – Përputhen, 21 Janar 2021
22/01 09:16
Rikthehet Ledjana në program, ja vendimi i saj – Përputhen, 21 Janar 2021
22/01 09:16
Andi i parë ka diçka për ti thënë Ledjanës – Përputhen, 21 Janar 2021
22/01 09:16
Melisa-Atdhe, një takim rrëfimesh të forta personale – Përputhen, 20 Janar 2021
21/01 09:06
Emocione të forta; Atdheu përlotet në studio – Përputhen, 20 Janar 2021
21/01 09:06
Mevlani indiferent ndaj takimit të Melisës me Atdheun – Përputhen, 20 Janar 2021
21/01 09:06
Takimi Sindi – Murat, më i çiltëri që keni parë – Përputhen, 19 Janar 2021
20/01 09:26
Takimi 4 minuta mes Anës dhe Edit, djali i ri – Përputhen, 19 Janar 2021
20/01 09:25
E papritur; Sindi shkel syrin Atdheut, ai i dërgon puthje – Përputhen, 19 Janar 2021
20/01 09:25
Incidenti në studio ndërpret programin, Fationi përplaset me djalin e ri – Përputhen, 18 Janar 2021
19/01 09:12
Pezullohet nga programi Fationi dhe Eri djali i ri – Përputhen, 18 Janar 2021
19/01 09:12
Ledjana kërkon pauz nga programi– Përputhen, 18 Janar 2021
19/01 09:12
Andi rikthehet në program dhe tregon gjithçka, çfarë do ndodhi – Përputhen Prime, 17 Janar 2021
18/01 09:20
Ana e Përputhen shpërthen në Trotuar: Pse kur femra quhet k*rvë rëndohet? “E Diell”,17 Janar 2021
18/01 09:19