Edicioni Informativ, 18 Shtator 2023, Ora 12:00
19/09/2023 09:24

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Performaca e konkurrentit të ri! Tërbon vajzat, merr vëmendjen e djemve – Ep.3 Përputhen 20/09/2023
21/09 09:16
Edicioni Informativ, 20 Shtator 2023, Ora 19:30
21/09 09:16
Edicioni Informativ, 20 Shtator 2023, Ora 12:00
21/09 09:15
Konkurrentët e rinj lënë me gojë hapur Megin – Ep.2 Përputhen 19/09/2023
20/09 09:13
“Je ANTISHQIPTAR! Plas SHERRI në studio! Përplasje mbi Fredi Belerin | Breaking
20/09 09:13
Edicioni Informativ, 19 Shtator 2023, Ora 19:30
20/09 09:12
Për’puthen nis sot me Megi Pojanin moderatore – Ep.1 Përputhen 18/09/2023
19/09 09:25
Greqia SHPALL Shqipërinë ‘Non Grata’?! ‘MASAKRAT’ e Belerit TRAZOJNË politikën… | Breaking TopNews
19/09 09:24
Edicioni Informativ, 18 Shtator 2023, Ora 12:00
19/09 09:24
Ekskluzive/ Pas ndarjes nga Olsi Bylyku, Egli Tako flet për herë të parë: Më ka marrë malli
18/09 09:23
2023-2024. Pandemi dhe genocid. Komunitet grek në Himarë?!!! – E Diell
18/09 09:22
Edicioni Informativ, 17 Shtator 2023, Ora 12:00
18/09 09:21
Edicioni Informativ, 16 Shtator 2023, Ora 12:00
17/09 15:37
Plani i Greqisë për “Vorio Epirin” në Shqipëri – Gjurmë Shqiptare
17/09 15:37
TRONDIT Klodiana Lala: Shkëlzen Berisha në SPAK! Ja kur i vihen PRANGAT… | Breaking Top News
17/09 15:36
Edicioni Informativ, 15 Shtator 2023, Ora 15:00
16/09 09:25
Edicioni Informativ, 15 Shtator 2023, Ora 12:00
16/09 09:25
Kiara shtatzënë, Buta në gjykatë, Fero ndahet nga Arbenita – Shqipëria Live 15.09.2023
16/09 09:24
Rikthehet Mikela; Nga i dashuri i ri, tek marrëdhënia me Efin dhe Luizin – Shqipëria Live 14.09.2023
15/09 09:24
Artan Hoxha plas ‘bombën’: Ja çfarë fshehin dy telefonat e Fredi Belerit | Top Talk
15/09 09:24