Edicioni Informativ, 14 Qershor 2024, Ora 12:00
15/06/2024 09:11

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Zbuloni finalistet e She’s on top! Ilnisa Agolli në juri/ Mosmirënjohëse – Sherr në program!-E Diell
22/07 09:15
Familjet e Vatikanit, fuqia e tyre e errët/ Incidenti me anijen Lusitania – E Diell
22/07 09:15
Edicioni Informativ, 21 Korrik 2024, Ora 12:00
22/07 09:14
I bënë magji? Rrëfimi tronditës i Shpat Kasapit: Kur 300 vajza të përqafojnë… – S’e Luan Topi
21/07 09:13
Edicioni Informativ, 20 Korrik 2024, Ora 19:30
21/07 09:12
Pija që adhuronin ILIRËT… Dokumentat – Gjurmë Shqiptare
21/07 09:12
Edicioni Informativ, 19 Korrik 2024, Ora 15:00
20/07 09:41
Edicioni Informativ, 19 Korrik 2024, Ora 19:30
20/07 09:40
Edicioni Informativ, 19 Korrik 2024, Ora 12:00
20/07 09:40
Edicioni Informativ, 18 Korrik 2024, Ora 15:00
19/07 09:16
Edicioni Informativ, 18 Korrik 2024, Ora 19:30
19/07 09:15
Edicioni Informativ, 18 Korrik 2024, Ora 12:00
19/07 09:15
Edicioni Informativ, 16 Korrik 2024, Ora 15:00
17/07 09:30
Edicioni Informativ, 16 Korrik 2024, Ora 19:30
17/07 09:30
Edicioni Informativ, 16 Korrik 2024, Ora 12:00
17/07 09:29
Përleshen fizikisht, She’s on top përjashton menjëherë dy konkurrentet: Pamje të shëmtuara!- E Diell
15/07 09:24
Pilula blu dhe e kuqe/ Alfred Cako TRONDIT studion: Biden është robot! – E Diell
15/07 09:24
“Ti je gay”- Pas sherrit të fortë, Xhensila përballet me Ronaldon! Lot e rrëfime në studio – E Diell
15/07 09:23
Ekskluzive/ Rrëqeth Drini Zeqo; Nga sëmundja e motrës te vdekja e babait… – S’e Luan Topi
14/07 08:59
Edicioni Informativ, 13 Korrik 2024, Ora 12:00
14/07 08:58