Edicioni Informativ, 14 Maj 2024, Ora 12:00
15/05/2024 09:19

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Blero befasohet nga Afrona në studio! ARSYEJA e fortë e ndarjes… – S’e Luan Topi
19/05 09:09
Edicioni Informativ, 18 Maj 2024, Ora 12:00
19/05 09:08
Shqiptari që vrau shqiptarin Marko Boçari – Gjurmë Shqiptare
19/05 09:08
Kjo nuk pritej, Klaudia puth në buzë Xhebron – Ep. 169 Përputhen 17/05/2024
18/05 09:29
“BOMBAT” e Karamuços: 2 drejtues të lartë policie mes të arrestuarve, ka emra të tjerë… – Top Talk
18/05 09:29
Mes tragjedisë dhe komedisë së Rita Lati: Sa më e ashpër dhuna aq më i fortë buzëkuqi!
18/05 09:28
Klaudia ikën nga takimi, Xhebro e kthen me zor – Ep. 168 Përputhen 16/05/2024
17/05 09:49
Edicioni Informativ, 16 Maj 2024, Ora 19:30
17/05 09:48
Edicioni Informativ, 16 Maj 2024, Ora 12:00
17/05 09:48
Klaudia dhe Roela përplasjet e vazhdueshme të egos – Ep. 167 Përputhen 15/05/2024
16/05 09:51
“TRAGJEDIA E BUNËS” – Orët e fundit të Almës dhe 3 fëmijëve, misteret e ngjarjes – Inside Story
16/05 09:51
Edicioni Informativ, 15 Maj 2024, Ora 19:30
16/05 09:50
E paprecedentë/ Buçi dhe Çeti përjashtohen nga studio – Ep. 166 Përputhen 14/05/2024
15/05 09:20
Edicioni Informativ, 14 Maj 2024, Ora 15:00
15/05 09:20
Edicioni Informativ, 14 Maj 2024, Ora 12:00
15/05 09:19
Klaudia qan me dënesë, pas takimit me Buçin – Ep. 165 Përputhen 13/05/2024
14/05 09:20
Artan Hoxha zbulon kush e vrau Ervis Martinajn/ SULMI ndaj Ramës në Athinë – Top Talk
14/05 09:20
Edicioni Informativ, 13 Maj 2024, Ora 19:30
14/05 09:19
Fëmijë me Meritonin? Ilnisa jep lajmin e madh: Kam takuar vjehrrin/ Është bekim nga zoti! – E Diell
13/05 09:39
“Po na helmojnë, shqiptarët po vdesin nga ushqimi”- Alfred Cako shokon studion – E Diell
13/05 09:38