Edicioni Informativ, 09 Gusht 2020, Ora 15:00
10/08/2020 09:12

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

E papritur njëri nga djemtë, pranon se është biseksual
01/10 09:18
Mendoj që Graciano është gay, jo biseksual, e ka bërë për show
01/10 09:18
Tea ka diçka për të thënë për biseksualizmin e Gracianos
01/10 09:17
Pse ishte kaq zhgënjyes takimi i Fjorelës dhe Kleidit
30/09 09:24
Çudit sondazhi, ja djali më i preferuar nga publiku në “Për’puthen”
30/09 09:23
Bora Zemani tregon të fshehtat e Për’puthen – Shqipëria Live 29 Shtator 2020
30/09 09:23
Debate të forta sot, devijojnë programin, përplasje në studio!
29/09 09:51
Shqipja i thotë Teas “lopë”, studio shpërthen!
29/09 09:51
Unë të urrej? Ti je gënjeshtare! Akuza të forta mes Teas dhe Shqipes!
29/09 09:51
Kush je ti që i gjykon? Plas debati mes Megi Pojanit dhe Ervin Kurtit “E Diell”, 27 Shtator 2020
28/09 09:21
Çfarë po ndodh? Pa filluar gara konkurrentja kërcënon kolegët në Beauty “E Diell”, 27 Shtator 2020
28/09 09:21
Kush fshihet pas maskës? Ja VIP-at shqiptarë që “çmendën” jurinë, Maskat “E Diell”, 27 Shator 2020
28/09 09:21
Episodi i plotë: Shiko kush LUAN 4, 26 Shtator 2020, Entertainment Show
27/09 15:19
Në Bushtricë dhe Çajë të Kukësit, ku nga malet buron tradita e malësorit – Fshatrat e Shqipërisë
27/09 09:06
Ndaje ose Haje, Shiko kush LUAN 4, 26 Shtator 2020, Entertainment Show
27/09 09:05
Vajzat e sezonit të 1 përballen me vajzat e sezonit të 2 të Përputhen
26/09 09:08
Ina Kollçaku: Vajzat nuk na përshëndetën kur erdhëm
26/09 09:08
Vajzat bashkëbisedojnë në lidhje me faktin nëse duhet apo jo të ngrenë zërin
26/09 09:07
9 vite ka tatuazh në gjoks, emrin e ish të dashurës
25/09 10:12
Përsëritet gabimi, çfarë të dashurish ke pasur në të shkuarën
25/09 10:11