Edicioni Informativ, 07 Gusht 2020, Ora 19:30
08/08/2020 09:48

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Arbri fton Tean në kërcim, por ajo në fund zgjedh Andin për takimin e radhës
18/09 10:11
Sondazhi që tregon se cila është vajza e preferuar e publikut
18/09 10:11
Ftesë në 5, Seldi prezanton të dashurën, dashuri me shikim të parë, 17 Shtator 2020, Pjesa 1
18/09 10:10
Andi bëhet xheloz!? Çfarë ndodhi pas takimit të Shqipes me Andrean?
17/09 09:14
Mesazhi i dërguar në Instagram nga Andrea acaron Shqipen
17/09 09:14
Aplikoi për në Për’puthen, nuk u pranua! Ola vjen në studio dhe flet për miqësinë me Anën
17/09 09:14
Sherri që ndodhi në publicitet, bëri që vajzat të humbasin kontrollin
16/09 09:04
Përballja e ashpër në studio me vajzën, që vjen nga jashtë studios
16/09 09:04
Shqipja dhe Fjorela debatojnë për Mevlanin, trekëndëshi thellohet më shumë
16/09 09:03
Emocione të forta, personazhet shpërthejnë në lot!
15/09 09:06
Ana mes lotësh: Unë nuk jam k****
15/09 09:06
O idiot, o injorant përse shpërthen në ofendime Arjan Konomi?
15/09 09:06
Gjermani që jeton në Shqipëri/ Vuante nga artriti e astma, u shërua në ujërat termale të Elbasanit
14/09 09:32
Top News – Kryeqyteti turk/ Goditet nga stuhia e rërës
14/09 09:32
Edicioni Informativ, 13 Shtator 2020, Ora 19:30
14/09 09:31
Zbulimi madhështor në HIMARE që gjynjëzon tezat GREKE – Gjurmë Shqiptare
13/09 09:59
Përdhunimi i të miturës nga 46-vjeçari/ Flet babai i vajzës: Nuk është ankuar për gjë …
13/09 09:58
Edicioni Informativ, 12 Shtator 2020, Ora 19:30
13/09 09:58
Kërcimi që trazoi ujërat në “Për’Puthen”
12/09 09:37
Mes Fatjonit dhe Anës ka diçka toksike, po pres që të shpërthejë… “Për’Puthen”
12/09 09:37