Edhe psikologet vuajnë, Denata Toçe: Pas lindjes shtova 30 kg, gënjeja veten me….
22/01/2021 17:42
Ftesë në 5, Altinbas, koleksion të veçantë dedikuar gruas për festat e Marsit, 5 Mars 2021, Pjesa 3
05/03 18:00
Një mini disko në “Ftesë në 5”, surpriza nga njeriu i spektakleve me drita
05/03 17:45
Emigroi maleve, e kaluara e vështirë e njeriut të spektakleve me drita:Flija në shtëpi të braktisura
05/03 17:45
Ftesë në 5, Djali nga Puka, nga endja nëpër rrugë tek spektaklet me drita, 5 Mars 2021, Pjesa 2
05/03 17:45
Klajdi Selimi i “Amici” ka një kunjë për shqiptarët që gjasme emigruan me gomone
05/03 17:45
Në krah të Katy Perryt, violinistja shqiptare çudit Bietën: Hera e parë në jetë që…
05/03 17:30
Bieta rrëfehet për herë të parë, ja “pengu” që ka nga fëmijëria
05/03 17:30
Marrëdhënie intime dhe flutura në stomak, artisja e dashuruar, por jo me një person
05/03 17:30
Bëj një fytyrë lepurushi dhe tund këmbët, shiko se çfarë do të ndodhë papritur
05/03 17:30
Ftesë në 5, Ida tregon dashurinë e saj të “jashtëligjshme” me violinën, 5 Mars 2021, Pjesa 1
05/03 17:30
Ftesë në 5, Përballja me tumorin në vatrën e covid & “Shtëpia në kodër”, 4 Mars 2021, Pjesa 1
04/03 18:51
Ftesë në 5, Nga Shkupi në Prekaz, tenori i njohur dedikim për epopenë e UÇK, 4 Mars 2021, Pjesa 2
04/03 18:51
Ftesë në 5, Festat e 7-8 marsit vijnë më të bukura me dhuratat nga “Preciosa”, 4 Mars 2021, Pjesa 3
04/03 18:50
Kuroi kancerin e izoluar në Itali, emocionon Rovena: Iu shfaqa prindërva në derë
04/03 18:38
Kemioterapi në mes të pacientëve me covid: Kisha besim, Zoti s’të jep më shumë sesa…
04/03 18:38
“Jam me fat që të kam”, surpriza nga i shoqi pasi fitoi luftën me kancerin larg tij
04/03 18:37
Në luftë me kancerin larg familjes, ja mendimet që i dhanë forcë për jetën Rovenës
04/03 18:37
Artisti që na bën krenarë nëpër botë emocionohet nga gruaja, por e surpriza tjetërkush
04/03 18:36
Foshnja 10 ditëshe përshëndet të atin, por ende nuk ka një emër
04/03 18:36
I tha familjes se kishte kancer në gji, përlotet Rovena: Babi më dhimbsej!
04/03 18:35