E vërteta mbi cigaret elektronike dhe pajisjet e tjera alternative
31/08/2019 05:45

Ndërsa ngjarja që një sëmundje misterioze e mushkërive që ka prekur disa persona në SHBA dhe që i ka marrë jetën njërit prej tyre, ende po hetohet nga autoritetet, çfarë dihet deri tani është se ndër të tjera, të prekurit janë përdorues të ‘cigareve elektrike’ apo ‘elektronike’.

Shtyhen lejet për të burgosurit/ U karantinuan nga qelia në shtëpi 370 të dënuar me burg
11/07 15:44
Top News – Nju Jork/ Në lagjet e varfra, 68% e të testuarve kanë krijuar imunitet!
11/07 15:36
Marrëveshja e 5 qershorit/ Rama-Bashës: Mos na provokoni! S’ua kemi borxh as ne, as populli
11/07 15:29
Top News – Nga Londra në Nju Jork për tre orë?! Supersoniku gati për fluturim në 2021!
11/07 15:25
4 viktima, 93 të infektuar/ 72 pacientë në spital, 8 në terapi intensive për shkak të Covid
11/07 15:07
Top News – Ambasada e SHBA/ ‘Miratoni marrëveshjen siç është’
11/07 15:03
Top News – Pas muaj të tërë debatesh, vendoset si do të duket Notre Dame pas restaurimit!
11/07 14:32
Tentoi të korruptonte policin pasi e kapi pa rrip, ja çfarë i ndodh shoferit në Tiranë
11/07 14:29
Top News – Masakra e Srebernicës/ Meta-mos lejojmë helmin e përçarjes
11/07 14:24
Manastirliu:Mbi 4 mijë vizita dhe shërbime në 28 qendrat verore,identifikohen rastet e para me COVID
11/07 14:08
Trafik i rënduar në Vlorë/ Dyndje në plazhe, mijëra makina drejt Jugut
11/07 13:48
Top News – Reagimet për Shën Sofia/ Bota, e ashpër me Turqinë për rikthimin në xhami
11/07 13:45
Shqiptarët e Konicës/ Sot në “Gjurmë Shqiptare” të Marin Memës
11/07 13:21
100 vjet bibliotekë/ Ekspozitë me qarkoret për pasurimin e saj
11/07 13:21
Top News – E kërcënoi në Kuvendin e Kosovës, Vjosa Osmani hap rast në polici për deputetin e LDK-së
11/07 13:17
Sot Kukësi – Teuta/ Luhen 3 ndeshjet e mbetura të javës së 33-të
11/07 13:11
4 viktima, 93 të infektuar/ 72 pacientë në spital, 8 në terapi intensive
11/07 13:09
Spital për shpendët/ Prej një muaji u mjekuan një hutë, një pelikan dhe një shkabë
11/07 13:02
Edicioni Informativ, 11 Korrik 2020, Ora 12:00
11/07 12:44
Top News – Presidenti Trump ul dënimin për mikun e tij Roger Stone
11/07 12:42