E rëndë: Më erdhi keq që qave dhe të mora në takim… -Ep.193 Përputhen 05/06/2023
05/06/2023 19:30

Situata të forta, të papritura dhe jo më pak 'të rënda', edhe sot në Për'puthen... Samona dhe Romaldo vazhdojnë të kenë mosmarrëveshje me njëri-tjetrin por sot, ndodh e papritura. Samona ngrihet dhe i gjuan me shuplakë Romaldos, ndërkohë që askush s'e priste, por si do të reagojë ai? Ndiqeni sot! Për'puthen, reality show më i ndjekur i dashurisë në Shqipëri. Djem dhe vajza të reja, në prezencën e kamerave dhe syrit të publikut përjetojnë flirtet, pëlqimet, xhelozitë, intrigat, lidhjet e dashurisë dhe emocionet më të sinqerta. Programi i përditshëm që pasqyron një pjesë të realitetit shqipar, është kthyer tashmë në fenomen me mbi 1 miliardë klikime. Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi

Gabriela pothuajse bën për të qarë Herrison në takimin e tyre të parë – Ep.5 Përputhen 22/09/2023
22/09 19:31
Gabriela i acaron keq djemtë me deklaratat e forta – Ep.5 Përputhen 22/09/2023
22/09 19:30
Roberti, djali rumun zgjidhet nga dy vajza në takim – Ep.5 Përputhen 22/09/2023
22/09 19:30
Neda dhe Megi vënë një bast publik, për çfarë – Ep.5 Përputhen 22/09/2023
22/09 19:30
Zgjedhjet e javës të vajzave, janë të papritura – Ep.5 Përputhen 22/09/2023
22/09 19:30
Takimi i parë në Për’puthen, bën lëmsh djemtë – Ep.4 Përputhen 21/09/2023
21/09 19:30
Çfarë i tha mami Megi Pojanit për prezantimin e Për’puthen – Ep.4 Përputhen 21/09/2023
21/09 19:30
Rumuni yll bëhet pjesë e Për’puthen – Ep.4 Përputhen 21/09/2023
21/09 19:30
“Kam shitur perime që 13 vjeç”, Saida mes lotësh – Ep.4 Përputhen 21/09/2023
21/09 19:30
Performaca e konkurrentit të ri! Tërbon vajzat, merr vëmendjen e djemve – Ep.3 Përputhen 20/09/2023
20/09 19:31
Çfarë sikleti, Serxho “lahet” në djersë përball Albës – Ep.3 Përputhen 20/09/2023
20/09 19:30
Nuk ka ndodhur më parë refuzon garën dhe largohet – Ep.3 Përputhen 20/09/2023
20/09 19:30
Orjani, flaka që rrezikon djemtë konkurrent – Ep.3 Përputhen 20/09/2023
20/09 19:30
Situata e keqe e vajzës së 5-të, që bëhet pjesë e programit – Ep.3 Përputhen 20/09/2023
20/09 19:30
Alba vajza e re, tmerron djemtë me thikë në duar – Ep.3 Përputhen 20/09/2023
20/09 19:30
Konkurrentët e rinj lënë me gojë hapur Megin – Ep.2 Përputhen 19/09/2023
19/09 19:31
Sozia e Luizit vjen në Për’puthen, kam pasur marrëdhënie me 20 vajza – Ep.2 Përputhen 19/09/2023
19/09 19:30
Molla në studio, çfarë trazirash do të sjell ajo në Për’puthen – Ep.2 Përputhen 19/09/2023
19/09 19:30
Takimi 4 minutësh rikthehet në program me Giselën dhe Armandon – Ep.2 Përputhen 19/09/2023
19/09 19:30
Njihuni me Giselën, yllin shqiptar që punon në real estate në Gjermani – Ep.2 Përputhen 19/09/2023
19/09 19:30