E bujshme, cilët janë politikanët që shohin filxhan? Curri tregon shtëpinë në Korçë ku bëhen magji
23/05/2024 00:00

Talk Show politik "TOP STORY", çdo të hënë dhe të enjte ora 21.00, të mërkurën ora 22:00 në Top Channel. Në një sfidë të re jashtë politikës, pranë medias dhe drejtuar njerëzve, Grida Duma, sjell një hard talk me debat substancial, ku e vërteta thuhet sic është dhe politika serviret jashtë kolltuqeve të privilegjit të pushtetit. Kjo do të jetë njëë"Story", ky është "Top Story" dhe ky emision, do të jet "On Top" Autore dhe moderatore: Grida Duma

“Basha më shpalli Non Grata në Britani”, Berisha humb gjyqin, krijohet parti e re?
17/06 23:14
Grida Duma uron kombëtaren e shqiptare: Sytë e kombit janë në Gjermani
17/06 22:41
Këshillon Berishën apo Metën? Kulluri përplaset me Genc Gjokutajn
17/06 22:40
“Brirët e Ramës janë të mëdha”, Mërtiri ngre tonet: Sali Berisha nuk e mund dot asnjëherë
17/06 22:30
Bozdo i fton live Hasën dhe Kullurin: Kemi punuar bashkë, kthehuni në PD
17/06 22:14
Endri Hasa i prerë: Nuk bashkohem me Berishën, thirrje Bashës për parti të re
17/06 22:11
Koka i habitur: Sapo mori vulën Berisha, grupi Basha s’po godet më Edi Ramën
17/06 21:55
Kulluri i bindur: Berisha kishte pushtet absolut, e besoj korrupsionin në qeverisjen e tij
17/06 21:52
“Ju kapën me presh në dorë”, përplasja e fortë e Mërtirit me Bozdon: E paskeni në xhep preshin
17/06 21:35
“Mos e degjenero bisedën”, çfarë tha Mërtiri që ngriti tonet në studio nga Gjokutaj dhe Bozdo…
17/06 21:30
Britania e la non grata, avokati i Berishës zbulon hapin e radhës: Do ta apelojmë vendimin
17/06 21:18
I shpëtoi plimbave të killerave, si u arratis në Dubai armiku i Ervis Martinaj?
14/06 00:00
“Më hoqën patentën”, Curri tregon si e çuan në Polici se e kapi një makinë inteligjente
13/06 23:22
Paralajmërimi i Bezat: Këtë verë goditja e SPAK nis nga politika pastaj do vijojë me Policinë
13/06 23:14
Curri flet për ëndrrat e të rinjve: Duan të ikin në Dubai, të shijojnë jetën me femra nga…
13/06 23:04
“Tronditet krimi shqiptar në Dubai”, avokati Rumano: Do t’i dëbojnë nga Emiratet pastaj…
13/06 22:56
Pse e shiti Meta në SPAK Kryemadhin? Fyerje të rënda, burg dhe hetime pasuror për çiftin
13/06 22:52
“Bomba” e Karamuços: Nga Dubai ofruan 1 mln euro për të shkarkuar Tonin Vocaj si drejtor policie
13/06 22:47
Makth për killerat dhe Policinë, si i shpëtoi Durim Bami plumbave dhe prangave?
13/06 22:40
Shpërthen Lapaj: Nëse dështon SPAK, ky vend s’bëhet për 300 vjet
13/06 22:27