Dy PD në zgjedhjet e pjesshme/ Deputetja e PS zbulon si e shohin kundërshtarin | Breaking Top News
21/01/2022 14:30

"Breaking" është emisioni më i ri informativ i Top News, që do t’i mundësojë publikut shqiptar marrjen e informacionit në një kohë sa më reale. "Breaking" në Top News startoi në 5 prill 2021, nën moderimin e gazetares së njohur, Sidorela Gjoni.

Horrori në Librazhd! Si e rrahën nusen vjehrri me vjehrrën, deklarata shokuese | Breaking Top News
27/05 15:43
Vogëlushi i çiftit shqiptaro-japonez dhuron atmosferë me sjellien shembullore | Breaking Top News
27/05 14:37
‘Do t’i mësoj djalit shqip’, Tiranasi flet live nga Tokyo me nusen japoneze | Breaking Top News
27/05 14:32
‘E kanë qethur, nusja po tenton vetëvrasjen’, Ina Kollçaku jep dëshmitë tronditëse |Breaking TopNews
27/05 14:17
Ina Kollçaku rrëqeth me thirrjen: Këto ‘ministreshat’ tona nuk reaguan kurrë për…|Breaking TopNews
27/05 14:15
Ina: Policia merret me gjobat e telefonit, jo të shkojë te gruaja që po dhunohet | Breaking Top News
27/05 14:11
Vjehrri dhe vjehrra dhunojnë nusen, Ina Kollçkaku ngre zërin: Mos duartrokisni… |Breaking Top News
27/05 14:05
Shella, Qeveria në provë, ja çfarë ndodh nëse nuk realizohet vota e emigrantëve | Breaking Top News
27/05 14:03
Tiranasi i dashuruar me Miss-in Japonez, na lënë pa fjalë me zakonet e përbashkëta |Breaking TopNews
27/05 14:03
‘Ja mënyrat e votimit të emigrantëve për reformën zgjedhore’, Nano | Breaking Top News
27/05 13:55
‘Koha e duhur për konsensus partiak për votën e diasporës’, Flet Ilirjana Nano | Breaking Top News
27/05 13:54
Vjehrri kap “mat” nusen me të dashurin në krevat/ Kollçaku zbulon detaje shokuese | Breaking TopNews
27/05 13:53
Vota e emigrantëve në Reformën Zgjedhore, çfarë do ndodhë me Diasporën… | Breaking Top News
27/05 13:47
‘Alibeaj po luan lojën e diktuar nga Rama’, Edmond Spaho | Breaking Top News
27/05 13:02
Deklarata e fortë: Mazhoranca e ka një emër për president nga opozita, por… | Breaking Top News
27/05 12:54
Raundi kur mazhoranca do japë emrin e presidentit -Flet Spaho | Breaking Top News
27/05 12:53
‘Presidenti do t’i shërbejë Edi Ramës’, ja çfarë zbulon Spaho | Breaking Top News
27/05 12:17
Loja e Ramës me Alibeajn dhe çfarë fshihet pas emrit të presidentit të ri/ Spaho | Breaking Top News
27/05 12:00
Ulet në 6.5 nota mestare për maturantët që studiojnë në degët e mësuesisë | Breaking Top News
27/05 11:25
Këmbimi Valutor 27 Maj/ Njihuni me vlerën e monedhave të huaja në Shqipëri | Breaking Top News
27/05 11:20