Duma përplaset me Bushatin për debatin Basha-Berisha dhe përjashtimet në PD
22/10/2021 00:02

"Open", emisioni kryesor politik në Top Channel. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.

Jo “Perfekti” por “Prefekti”, Flutura Açka flet për denigrim, Duni e kundërshton
06/12 21:51
Stërmbesa e Mulletit “përballet” në Open me regjisorin Spiro Duni për “Prefektin”
06/12 21:50
Spiro Duni tregon se si e ndryshoi tekstin e “Prefektit”, ja si do jetë vepra dhe personazhet
06/12 21:50
Regjisori Spiro Duni bën sqarimin e rëndësishëm: Nuk jam unë personi që kanë arrestuar në Vlorë
06/12 21:49
Open – Basha&Berisha, kush do ta fitojë partinë? Debat mes Zhejit, Topallit, Bushatit, Mërtirit
03/12 01:15
Çfarë do të ndodhë një ditë pas Kongresit/ Parashikimi i Zhejit, Topallit, Mërtirit dhe Bushatit
02/12 23:54
“Ke patur pseudonimin “Dizenjatore”, Mërtiri shpërthen pasi Topalli i tha se hyn në zyrën e Bashës
02/12 23:25
Milionerët dhe të korruptuarit janë rreth Bashës apo Berishës? Debat mes Mërtirit dhe Topallit
02/12 23:16
“Zheji spekullon”, Bushati i del kundër për tezat sovraniste: ja përse i dal në krahë Berishës
02/12 23:11
Topalli: Nëse PD e merr Berisha unë kthehem në parti, Basha i hedh në kanal bashkëpunëtorët
02/12 23:04
Çfarë ndodh nëse Berisha merr PD-në? Kreshnik Spahiu: Berisha është i paparashikueshëm
02/12 23:04
Kush e ka shumicën e delegatëve në PD? Debat mes Zhejit, Bushatit, Mërtirit dhe Topallit
02/12 22:41
Zheji: Rikthimi i Berishës, shanc i artë i Ramës, Bushati: Rama ka punuar për këtë ditë
02/12 22:40
Debat i fortë mes Topallit dhe Mërtirit për Foltoren e Berishës dhe deklaratat e Bashës
02/12 22:14
“Ka ndërruar Luli bravat” , batuta dhe replika mes Bushatit dhe Zhejit
02/12 22:12
Topalli e bindur: Në 18 Dhjetor nuk do të ketë Kuvend të organizuar nga Basha
02/12 22:12
Zheji: Problemi në PD zgjidhet “o me hu o me Gjykatë”, Topalli kundër
02/12 22:11
Teza e Kreshnik Spahiut se si Basha mban Partinë Demokratike, dhe Berisha nuk ja merr dot
02/12 22:01
Çfarë do të ndodhë në Kuvendin e PD? Debat mes Topallit, Zhejit, Bushatit, Mërtirit dhe Spahiut
02/12 22:00
Open- Omicron, paniku dhe shtrëngimi i masave/ Debat mes mjekëve më të mirë në vend dhe botë
01/12 23:10