Droga tek “Unë ti dhe Kasandra” ishte e vërtetë, ja si u xhiruan skenat e seksit – Shqipëria Live
01/12/2022 15:52

Filmi "Unë ti dhe Kasandra” theu tabutë në vitin 2000. Në një kohë kur heroina ishte kthyer në një problem shumë shqetësues për rininë e asaj kohe, ky film tregoi për herë të para realitetin e një personi të droguar. Edhe pse kanë kaluar 22 vite, ende ka shumë kuriozitet për të. Gazetare: Ema Shazivari

Turku del nga pallati dhe tregon tmerrin mes rrënojave – Shqipëria Live
08/02 16:33
“Kemi nevojë për ndihmë”, thirrja e të mbijetuarit nga tërmeti për banorët në Turqi – Shqipëria Live
08/02 16:33
“Dolën nga ana e pasme e ndërtesës”, flet turku: Isha me nënën në shtëpi – Shqipëria Live
08/02 16:33
” Tërmeti i dytë ishte shumë i fuqishëm, menduam se do vdisnim”, flet turku – Shqipëria Live
08/02 16:32
“Vëlla e motër poshtë rrënojave”, video që po bënë xhiron e rrjetit – Shqipëria Live
08/02 16:32
” Mban dorën e vajzës që ka vdekur nën rrënoja”, foto prekëse – Shqipëria Live
08/02 16:31
Nominimi i Kiarës? Mikesha e ngushtë: Në vend të Teas duhet të ishte Kristi – Shqipëria Live
08/02 16:26
Luizi dhe Armaldo po trazojnë ujërat në shtëpi, motra e Oltës: Strategji e lodhshme – Shqipëria Live
08/02 16:26
Deklatatë e fortë për burrin e Oltës. Kiara Luiz shkëmbejnë puthje live – Shqipëria Live
08/02 16:26
“Krisu ti dhe put**na jote”, familja e Kiarës u prek shumë nga ofendimi i Amosit – Shqipëria Live
08/02 16:26
Fotoja virale e Efit me Oltën,reagon Gerta Gixhari:Efi tallet me dhimbjen njerëzore- Shqipëria Live
08/02 16:25
“Ti nuk qave për djalin, sa për Amosin”, kriset marrëdhënia Olta -Dea – Shqipëria Live
08/02 16:25
Motra e Oltës shpërthen ndaj opinionistëve: S’mund të qeshësh me dhimbjen e tjetrit- Shqipëria Live
08/02 16:25
“22 vetë në ditë vdesin nga kokaina”, Kanadaja e legalizon përdorimin- Shqipëria Live
08/02 16:07
“Me kokainë në xhep, policia nuk të arreston” miratohet ligji në Kanada – Shqipëria Live
08/02 16:06
“Ja si ramë në gjurmët e trafikantit që shet fëmijë”, flet gazetarja e ” Fiks Fare” – Shqipëria Live
08/02 15:35
“Nxori në shitje fëmijën në bark të nënës”, avokati: Dënohet me burg 10-20 vite – Shqipëria Live
08/02 15:34
“Fëmija si mall për shitje”, Hazizaj: Një drame e madhe sociale – Shqipëria Live
08/02 15:34
“Në vitet 2000 shitje e fëmijëve ishte një fenomen normal në Shqipëri” – Shqipëria Live
08/02 15:33
Do shiste fëmijën e tij për të blerë makinë 20 mijë euro, zbardhet ngjarja në Durrës- Shqipëria Live
08/02 15:33