Drejtuesit e PD-së, përmes votës
09/05/2014 00:00

Pas rreth një muaji, partia demokratike do te kete mbaruar analizen per shkaqet e humbjes se zgjedhjeve dhe do te kete votuar per drejtuesit e opozites ne baze.

Top Channel/ Hakmarrje me tritol në Fushë- Krujë, prej vitit 2019 banesa është shënjestër e sulmeve
19/04 15:38
Top Channel/ Sulm me thikë në xhami/ Arrestohet Rudolf Nikolli, plagosi gjashtë persona
19/04 15:35
Top News – Mblidhet Komiteti i Ekspertëve/ Karantinë për këdo që hyn nga Greqia dhe Maqedonia
19/04 15:21
Top News – Mesazhi i koduar i Yuri Kim/ ‘Moment i rëndësishëm për reformën në drejtësi’
19/04 15:20
Top Channel/ Infektimet që vijnë nga Greqia, rriten shifrat në Gjirokastër
19/04 15:12
Top News – Skandali i vjedhjes së të dhënave/ Avokatja e popullit- e paligjshme, duhet të fshihen
19/04 15:11
Top Channel/ Karantinë, kush vjen nga Greqia! Dy javë izolim dhe personave nga Maqedonia e Veriut
19/04 15:08
Top News – ‘S’mund të ktheheni te Dash Sula’/ Rama nga Peqini- opozita e do Shqipërinë për vete
19/04 15:01
Top News – Krim i rëndë në familje/ Emigranti vret gruan me çekiç në sy të fëmijëve
19/04 14:57
Top News-Rrëfimi ndryshe i kryeministrit Rama/ Në ‘e Diell’ tregon për momente të panjohura nga jeta
19/04 14:42
Top Channel/ Komiteti merr vendimin: Kush vjen nga Greqia e Maqedonia karantinë dy javë!
19/04 14:26
Top News – Majko sqaron ftesën e Ramës/ ‘LSI nuk është parti e lehtë, i urojmë fat Bashës’
19/04 13:51
Top News – Rama jep lajmin e mire/ Pritet të zbresin në Rinas 208 mijë doza vaksinash
19/04 13:16
Top Channel/ Përfshihet nga flakët lokali pranë prefektures, në Fier
19/04 13:11
Top News – KPK shkarkon Kolë Hysenaj/ Prokurori nuk arriti të justifikonte 260 milionë lekë
19/04 13:07
Top News – Meta akuza ndaj qeverisë/ Bën apel për rivendosjen e shtetit të së drejtës
19/04 13:06
Top News – Rrëfet patronazhisti në “Breaking”/ ‘Patronazhimi, një sondazh i kryer vullnetarisht’
19/04 13:05
Top Channel/ Ambasadorët në Elbasan. 1 javë para zgjedhjeve takojnë drejtuesit e fushatës së partive
19/04 13:03
Top Channel/ Moti i paqëndrueshëm në ditët në vijim, por do të ketë rritje temperaturash
19/04 13:02
Top Channel/ Lezhë, vijon vaksnimi me të moshuarit dhe punonjësit e hoteleri turizmit
19/04 13:01