Drejtuesi i kompanisë së krijoi “Rrushe”: E kemi përshtatur se ka shumë fjalë lokale -Shqipëria Live
26/05/2023 15:47

“Rrushe” është serial dramë-krim i krijuar nga GjirafaStudios. Një ndër serialet më të mëdha në vend i punuar në mënyrë të veçantë, që ka filluar transmetimin në datë 23 maj në Top Channel në orën 21:00. Seriali është me Titra të shqipes standarde. Kjo gjë ka ngjallur shumë reagime në rrjetet sociale. Në Netflix 99% të serialeve kanë titra, gjithashtu shumë shtete si Franca e kanë të detyruar me ligj. Gazetar: Gerald Qerimi

Mandati i Kim drejt fundit, Zagani: Kësmet nëse do të hajë lekë ambasadori tjetër – Shqipëria Live
05/06 15:37
Nga Tahiri, te Koka, Mediu dhe Mark Frroku! “Peshqit e mëdhenj” përballë drejtësisë – Shqipëria Live
05/06 15:37
Reagimi i SHBA-ve për lirimin e Tahirit, gazetari: Mungon sistemi solid i drejtësisë-Shqipëria Live
05/06 15:36
“Rasti i Zaganit, politik!”, Ish-oficeri i antidrogës: Thjesht bëra detyrën – Shqipëria Live
05/06 15:36
“Spiunova tek italianët për të kapur drogën”, Dritan Zagani:Mora maksimumin e dënimit-Shqipëria Live
05/06 15:36
“Nuk goditen pushtetarët”,avokati:Reforma në drejtësi s’ka dhënë rezultatet e duhura-Shqipëria Live
05/06 15:35
“Nuk dimë si janë vlerësuar provat”, flet avokati për lirimin e Sajmir Tahirit – Shqipëria Live
05/06 15:35
Safet Bajri shok qelie me Tahirin, gazetari: Drejtësia e liroi pasi ishte Ministër – Shqipëria Live
05/06 15:35
“Ne i arrestojmë, Gjykata i liron!”, gazetari për Tahirit: Precedent i rrezikshëm -Shqipëria Live
05/06 15:34
“Luftë me drejtësinë”, lirimi i Tahirit nga qelia, avokati i tij: Do të fitojmë! – Shqipëria Live
05/06 15:34
Konspiracionisti zbulon masonët dhe satanistët e Shqipërisë, ja emrat – Shqipëri Live 5 Qershor 2023
05/06 15:16
“E çmendi shkolla”, djali mbyti nënën me plastmas,flet mjeku në Përmet-Shqipëria Live 5 Qershor 2023
05/06 15:06
Ky është lokali ku nuk lejohen burrat, arsyeja do ju habisë – Shqipëria Live 5 Qershor 2023
05/06 14:53
I vetmi burrë që kujdeset për bebat, njihuni me infermierin e veçantë-Shqipëria Live 5 Qershor 2023
05/06 14:32
Sajmir Tahiri drejt “pafajësisë”, avokati i tij: Do vazhdojmë luftën – Shqipëria Live 5 Qershor 2023
05/06 14:01
Mevlani ka një mesazh për Albulenën pas ndarjes – Shqipëria Live
02/06 16:27
Mevlani kapet mat me të dashurën e re? Ja çfarë thotë për fotot virale në rrjet – Shqipëria Live
02/06 16:26
Rikthehet në emisionin e suksesshëm Mevlani, ja ku do e shohim këtë verë – Shqipëria Live
02/06 16:26
Mevlani tregon projektet e tij me këngëtaren e famshme dhe thumbon disa artistë – Shqipëria Live
02/06 16:25
Prania e Alienëve në kozmos,astofizikantja:Sa ka ujë, mund të ketë jetë inteligjente-Shqipëria Live
02/06 16:02