Drejtori:Unë jam në video,dora më shkoi padashje te të pasmet e vajzës-Shqipëria Live 24 Shkurt 2021
24/02/2021 16:37

Çdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ku program do të thellohet në to për të sjellë ekskluzive protagonistët e tyre. Lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria. Dinamika e jetës shqiptare do të jetë çdo ditë në ekranin e Top Channel. Prezantues: Erjona Rusi & Flori Gjini

Kam parashikuar tragjedinë e Otrantos,e di kush e fundosi anijen-Shqipëria Live 12Prill2021
12/04 17:16
Debat mes Naunin dhe aktivistes:Pse prite të fikeshin kamerat të reagoje?-Shqipëria Live 12Prill2021
12/04 17:15
Nauni justifikon veten:Lindita kishte sjellje tendencioze në takim-Shqipëria Live 12Prill2021
12/04 17:15
Samiu kërkon që Nauni të përjashtohet: Kam vajza vetë- Shqipëria Live 12Prill2021
12/04 17:14
Lindita:Pasi u fikën kamerat Nauni shpërtheu në ofendime ndaj meje -Shqipëria Live 12Prill2021
12/04 17:14
Kapet anija me 177 kg, flet avokati: Organi i akuzës nuk ka prova- Shqipëria Live 12 Prill 2021
12/04 16:23
137 kg kokainë në anije,pronari i arratisur,babai:Ja kur do kthehet djali-Shqipëria Live 12Prill2021
12/04 16:19
Debat: Gratë duan të marrin pronën,aktivistja:Burri të ikë nga shtëpia-Shqipëria Live 12Prill2021
12/04 16:19
Burri dogji gruan, gazetarja: Nuk e besoj deklaratën e të familjarëve- Shqipëria Live 12Prill2021
12/04 16:18
Burri dogji gruan dhe vrau veten,eksperti:Mund t’i ketë vrarë një i tretë-Shqipëria Live 12Prill2021
12/04 16:18
Avokatja:Në Shqipëri burrit i cenohet egoja nëse kërkon gruaja divorcin-Shqipëria Live 12 Prill 2021
12/04 16:18
Fqinjët e burrit që dogji gruan tregojnë marrëdhënien e çiftit-Shqipëria Live 12 Prill 2021
12/04 16:17
Dogji gruan, vrau veten, i vëllai: sherri filloi për 1 sallatë – ShqipëriaLive 12 Prill 2021
12/04 16:17
Ofendoi Linditën me fjalë banale,Nauni:Kam gabuar,i kërkoj falje publikut-ShqipëriaLive 12Prill 2021
12/04 15:28
Shkrimtarja që parashikon të ardhmen: Më flet në ëndërr oficeri i vdekur!- Shqipëria Live12Prill2021
12/04 15:06
Policia sekuestroi 137 kg kokainë, babai i të arratisurit:Ja çfarë ndodhi- Shqipëria Live12Prill2021
12/04 15:06
Burri djeg gruan për së gjalli dhe var veten,vëllai i tij tregon arsyen-Shqipëria Live 12Prill2021
12/04 15:06
Përfaqësuesja e EMA: Presim që vaksina ruse të certifikohet- Shqipëria Live 9 Prill 2021
09/04 17:01
“Murati dhe Sindi”,Antoneta:Ka një arsye që nuk janë bashkë,ja “ngërcin”-Shqipëria Live 9 Prill 2021
09/04 17:00
Kristiani tregon prapaskenat e Për’puthen: Nuk do ketë asnjë çift!-Shqipëria Live 9 Prill 2021
09/04 17:00