Doris Sallaku, tradita dhe destinacionet e sjella në “Sofrën Shqiptare” – Në Shtëpinë Tonë
17/05/2024 11:49

Ne pjesen e trete te emisionit, Julka dhe Albani prezantojnë temën qe do te diskutohet ne program: “Në sofrën shqiptare”, reportazhet që sjellin destinacionet dhe atraksionet turistike shqiptare E ftuar: Doris Sallaku, Autore dhe Moderatore

E dinit gabim! Lëngjet e gjurit nuk thahen. Ja çfarë ndodh sipas fiziotetapistit – Në Shtëpinë Tonë
14/06 12:17
Testosteroni pa kontroll në palestra, fiziotetapisti ngre alarmin e rrezikut – Në Shtëpinë Tonë
14/06 12:15
“ Gjuri kërc kërc…” pse ndodh dëmtimi nga palestra – Në Shtëpinë Tonë
14/06 12:15
Rrëzohet “miti” për vezët dhe qumështin e fshatit. A duhet t’i hamë? – Në Shtëpinë Tonë
14/06 11:50
Zbuloni për sa vite skadon mjalti dhe uji – Në Shtëpinë Tonë
14/06 11:47
“Veza zgjat 28 ditë”, eksperti: Ja çfarë ju ndodh nëse e hani më pas – Në Shtëpinë Tonë
14/06 11:46
Ja si të dalloni ushqimet e skaduara dhe kur ato mund të konsumohen dhe pas datës së lejuar
14/06 11:46
Pilaf me elb dhe pançetë – Në Shtëpinë Tonë
14/06 11:24
Receta virale e çokollatës së Dubait – Në Shtëpinë Tonë
14/06 11:03
Si duhet të vishen meshkujt në verë. Ja stili ideal – Në Shtëpinë Tonë
13/06 12:23
Si të kombinoheni me këto ide veshjesh në çdo ditë të javës – Në Shtëpinë Tonë
13/06 12:18
Te vishesh me shije nga e hëna në të dielë – Në Shtëpinë Tonë
13/06 12:10
Tespiçe, ëmbëlsira tradicionale e Shkodrës – Në Shtëpinë Tonë
13/06 11:52
Makarona me radikio dhe arra – Në Shtëpinë Tonë
13/06 11:20
Eskalop të mbushur – Në Shtëpinë Tonë
13/06 11:02
Kombinoni ujin me karafil dhe nenexhik. Ja çfarë ju bën për veshkat – Në Shtëpinë Tonë
12/06 13:04
Jo lëng frutash me stomakun bosh. Luçiano Bardhi jep arsyet – Në Shtëpinë Tonë
12/06 13:03
Luciano Bardhi ju tregon kur duhet konsumuar uji i ndare nga ngrënia – Në Shtëpinë Tonë
12/06 13:02
Karikaturat në artizanat! Kur pasioni kthehet në profesion – Në Shtëpinë Tonë
12/06 12:57
Endri Beqo i bën karikaturë LIVE Albanit dhe Julkes – Në Shtëpinë Tonë
12/06 12:56