Dontai dhe Kaory test për vipat shqiptarë: Noizy, Tayna, Lerdi dhe….
13/01/2021 19:42
Ftesë në 5, Sa kalori humbim? Punët në shtëpi vs stërvitja, 21 Janar 2021, Pjesa 3
21/01 19:19
Ftesë në 5, Marçela & Fjodora: Kuptimi i veshjeve të zonjave krah Biden, 21 Janar 2021, Pjesa 1
21/01 19:18
Moda që do të sjellë Zonja e Parë e SHBA-së? Marçela Lati e ka një ide
21/01 19:17
“Do hamë?” Mbyllja gallatë e emisionit gjatë transmetimit live
21/01 19:17
Të këputet mesi nga punët e shtëpisë? Ja sa kalori ke shpenzuar
21/01 19:16
Moderatorja e thotë troç: Harxhojmë energji nga “aktiviteti” në krevat!
21/01 19:14
Mira malësorja “ndëshkon” burrin, pastaj ia merr këngës
21/01 19:13
Mira malësorja ndan puthje pasionante me burrin live. E meritoi?
21/01 19:11
Rikthehet “Super Mira”, i bën burrit performancën që e duan të gjithë
21/01 19:10
Ftesë në 5, Mira, malësorja në New York na njeh me Ninon & e vë të gatuajë… 21 Janar 2021, Pjesa 2
21/01 18:49
Ngacmim alla shqiptar gjatë pushimeve në plazh, Ana & Blerona ia tregojnë “qejfin” mirë
20/01 19:08
Bieta dhe Ana performojnë kërcimin e “Tik Tok” live
20/01 19:03
Blerona surprizon Anën dhe e sfidon live: Unë këndoj më mirë se ti!
20/01 19:03
Joe Biden zgjedh priftin që mbajti fjalim kur i vdiq djali në inaugurimin e tij
20/01 19:02
“Më erdhi gjynah kur e pashë” takimi i picajolit shqiptar me super modelen Claudia Schiffer
20/01 19:02
Picajoli nga Kamza i bën “zbor” brumit të picës live, momenti që s’ duhet humbur
20/01 19:01
Zemra e donte, truri më thoshte “jo”, këngëtaren e gjen belaja në dashuri
20/01 19:01
Ftesë në 5, “Pse e du” pyetja që mundon Ana Kabashin & dy surprizat nga… 20 Janar 2021, Pjesa 2
20/01 18:50
Ftesë në 5, Toni picajol, shqiptari me plis, spektakël me brum pice në Berlin,20 Janar 2021, Pjesa 1
20/01 18:42
Ftesë në 5, Ikën Trump, vjen Biden. Ceremonia e pazakontë live, 20 Janar 2021, Pjesa 3
20/01 18:36