Domatet mbeten në serra/ Fermerët e Urës Vajgurore: Pikat e grumbullimit nuk i mbledhin më
29/11/2020 19:59

Fermerët e zonës së Urës Vjagurore Berat po gjenden përpara falimentimit . Në fshatin Hink fermerët të cilët kanë kultivuar domate në serat e tyre po i hedhin ato në lumë.

Top News – Si u shua familja nga Kosova/ Aksidenti me 4 të vdekur, shpëtoi vetëm vajza
15/01 13:12
I vënë flakën makinës në Durrës/ Ndërhyn zjarrfikësja, shpëton banesa e dy makina
15/01 13:02
Top News – Ngrica e borë në rrugë/ Bulqizë, vështirësi për lëvizjen e mjeteve
15/01 13:01
Top News – Vështiresi në Qafë Thanë/ Lëvizja e mjeteve vetëm me zinxhirë
15/01 13:00
Top News – Biden nuk humbet kohë…/ Prezanton paketën stimuluese prej 1.9 trilionë usd
15/01 12:53
Vonesat për mallrat në port/ Ankohen drejtuesit e kamionëve në Durrës
15/01 12:51
Aksidenti në Tiranë, një i lënduar/ Pamjet e kamerave të sigurisë tregojnë çastet e përplasjes
15/01 12:51
Në rrugë duhet kujdes/ Reshjet e dëborës u pasuan nga ngricat në Qafë-Thanë
15/01 12:50
Probleme në rrugë dhe me energjinë/ Reshjet e dëborës izolojnë fshatrat e thellë në Korçë
15/01 12:50
Fier/ Makina del nga rruga në përpjekje për të shmangur një tjetër automjet
15/01 12:42
Bulqiza nën disa cm dëborë/ Në rrugë ka akull. Kalohet me zinxhirë
15/01 11:51
Rrogozhinë, tokat kthehen në kënetë nga përmbytjet
15/01 11:47
Top News – Izolohen disa zona në Korçë/ Trashësia e borës arrin mbi 30 cm
15/01 11:01
Top News – Tiranë, aksidenti i frikshëm/ Pamjet, kalimtarja shpëton për mrekulli
15/01 11:01
Bulqizë/ Situatë e rënduar nga reshjet e dëborës, qarkullimi i automjeteve i vështirë
15/01 10:38
Vetëm 2 metra larg! Kalimtarja shpëton për mrekulli pas përplasjes së tmerrshme të dy makinave në Tiranë
15/01 09:55
Rikthehen reshjet e dëborës/ Në Korçë, Qafë Thanë dhe Elbasan. Vështirësi në disa akset rrugore
15/01 03:09
Aksidenti tragjik, 4 viktima/ Shuhet familja nga Kosova, makina u përplas në Rubik. Shpëton fëmijë 2 vjeç
15/01 03:06
Korça përfshihet nga reshjet dëbore, rëndohet trafiku i automjeteve
14/01 22:55
Bulqizë, rëndohet situata për shkak te reshjeve të dendura të dëborës
14/01 22:53