“Doja t’i çoja burrit një stripper”, shkrihet studio, çfarë bëri gazetarja? – Ftesë në 5, Pjesa 3
24/05/2024 18:15

#BietaSulo, autore & moderatore e #Ftesënë5, emisioni më i ndjekur i pasditeve shqiptare Gazetar: Xhuljana Lakuta Tema: “Gervishte pak te dashurin dhe do zbulosh nje armik”, sa rezulton e vërtetë kjo pë panelistët dhe a ka rivalitet midis dy njerëzve që duhen? Te ftuar: Shkelqim Bega, Eneida Xhelili, Adi Pojana, Livia Brunga

Mardiola Baçi: Zvarritem në normalitet! Nuk jam nomale! – Ftesë në 5, Pjesa 3
14/06 18:15
Mardiola Baçi: Intuita “zgjodhi” spitalin ku babai do të vdiste! – Ftesë në 5, Pjesa 2
14/06 18:01
Ekskluzive/ Përlotet Shkurte Fejza. Rrëfen pak ditë para… – Ftesë në 5, Pjesa 1
14/06 18:00
Sëmundja tumorale që i ndryshoi jetën! Mardiola: Jeta është e padrejtë- Ftesë në 5
14/06 17:59
Me vajzën në krahë për provimin e maturës! Mardiola shokon: “Delja e zezë” e shkollës- Ftesë në 5
14/06 17:59
E përmallueshme! Çfarë i kujtojnë fotot e rinisë Shkurtes? – Ftesë në 5
14/06 17:58
“Hajmalia e Kombëtares”! Shkurte Fejza porosi për ndjeshjen me Italinë! – Ftesë në 5
14/06 17:58
Fondacioni Siul hap të parën qendër rezidenciale për autizmin – Ftesë në 5, Pjesa 3
13/06 18:15
Nga Bleona te Dua Lipa! Cilin personazh shqiptar simpatizon më shumë Pascal Vicedomini?- Ftesë në 5
13/06 18:00
EKSKLUZIVE/ Gazetari i njohur i Rai 2: Takimi me Papa Francesco më i veçanti!- Ftesë në 5, Pjesa 2
13/06 17:50
Nuk do ta besoni se për çfarë kanë kërkuar shqiptarët në Google! – Ftesë në 5, Pjesa 1
13/06 17:35
Egla Ceno më e kërkuara në këtë qytet të Shqipërisë! Nuk do e gjeni dot arsyen!- Ftesë në 5
13/06 17:35
Gjergj Zaharia më i kërkuari në 6 muajt e parë! Çfarë e habiti studion?- Ftesë në 5
13/06 17:15
Të vraposh drejt vetes & shëndetit tënd…Rikthehet festa e Yogës në natyrë – Ftesë në 5, Pjesa 3
12/06 18:30
Njëherë e provon, gjithë jetën e kërkon! Për çfarë e kishte fjalën i ftuari?- Ftesë në 5
12/06 18:15
Promo “Top Arena” çfarë ndodhi në jaht?Gabriela zbulon gafat – Ftesë në 5, Pjesa 2
12/06 18:00
“Te ndeshja me Spanjën mos kini merak”, çfarë zbuloi Bieta nga studio?- Ftesë në 5
12/06 17:45
Eksluzive/ Flet për herë të parë Capital T: “Albania”, me pasion & dashuri – Ftesë në 5, Pjesa 1
12/06 17:30
Si i përgjigjet Capital T kritikave për këngën e kombëtares? “Muzika bëhet për…” – Ftesë në 5
12/06 17:15
Gazetarja dasmë në Stamboll: Jam me fat për burrin që kam, ma sollën engjëjt – Ftesë në 5
11/06 18:40