Do të mund të zhvendosen edhe nga lëvizja e vetullave, njihuni me shpikjen e re të karrigeve me rrota
15/09/2019 23:05

Karrigia me rrota, do të jetë më e lehtë se kurrë për tu lëvizur me shpikjen e fundit, Wheelie. Kjo lloj karrige, mund të zhvendoset falë shprehjeve të fytyrës, siç është një ngritje vetullash.

Top News – ‘Covid, ndaj meje gjueti shtrigash’ / Djokovic thyen heshtjen
08/07 16:12
Policia greke arreston dhe keqtrajton emigrantin shqiptar jashtë konsullatës së Selanikut
08/07 16:05
Kërkese e re për ligjin zgjedhor/ Partitë e vogla në Kuvend kërkojnë ndryshime: Ndryshe nuk votojmë
08/07 16:02
Top News – Porti i Durrësit/ Vendosen kamera teknike në terminal
08/07 15:57
Studentët e artit ekspozitë Covid/ Përgatiten për provimet e diplomës në mes të korrikut
08/07 15:50
Digitalb, oferta në Elbasan/ Ftesë për banorët të përfitojnë nga platforma më e madhe shqiptare
08/07 15:49
Turistët që nuk duan hotel/ Të ardhur nga Çekia ngrenë kampet në pyjet e Llogorasë
08/07 15:43
Top News – Agim Kajmaku i lirë/ Gjykata e le ‘detyrim paraqitje’
08/07 15:39
Asgjësohen municione në Sazan/ Ishulli sot i mbyllur për turistë, anijet lundrojnë 3.7 km larg
08/07 15:32
Top News – Shtëpitë individuale/ Ahmetaj-javën e ardhshme, ndërtimi
08/07 15:31
PS synon 800 mijë vota/ Rama mbledh kryebashkiakët, kërkon angazhimin e tyre në fushatë
08/07 15:25
Top News – India dhe Kina/ Këtë muaj misione në Mars
08/07 15:21
Greqia do mbyllë kufijtë me Ballkanin: Serbia rreziku kryesor. Shumë raste edhe nga Shqipëria
08/07 15:19
Top News – HIV/Aids, mjekimi/ Sukses ilaçi eksperimental
08/07 15:15
68 raste të reja, 2 viktima/ Shërohen 47 persona, 10 në gjendje të rëndë
08/07 15:10
Top News – Dialogu Kosovë-Serbi/ Lajcak takime në Berlin
08/07 15:06
Top News – Përcahet opozita e re/ 7 deputete kundër të tjerëve
08/07 15:05
Top News – Katalonja, maskat/ Mbajtja bëhet e detyrueshme
08/07 15:02
Top News – Várhelyi, negocjatat/ Prioritet sundimi i ligjit
08/07 14:54
Top News – Task forca për Covid-in/ 6 gjoba në bare e restorante
08/07 14:54