Djemtë bëjnë të qajë Alesjan me akuza të forta, i papritur reagimi Albit- Përputhen, 26 Janar 2022
26/01/2022 08:13

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.

Lot & emocione të forta! Donaldi dhe Semi përballë njëri-tjetrit, Agron Llakaj vjen me rrëfim prekës
21/05 09:21
Andi Artani nxjerr të fshehtat e lidhjes me Jasminën – Përputhen, 20 Maj 2022
21/05 09:21
Donaldi sjell versionin e tij të këngës “Mos u kthe”: “Ke me u martu me mu!” – Më lër të flas
21/05 09:20
Ritvana rikthehet në program, përplaset me Mikelën pas shumë kohësh – Përputhen, 19 Maj 2022
20/05 09:41
Promo | MË LËR TË FLAS, të premten ora 21:00 në Top Channel!
20/05 09:35
Top Channel/ Gjermania “hidhet në sulm”: ”Rusia po përdor urinë si armë lufte”!
20/05 09:34
Antonela rikthehet në program, dhe bën rrëmujë studion… – Përputhen, 18 Maj 2022
19/05 09:39
Top News- Atentat kundër Erdogan në Stamboll/I armatosuri tenton të hyjë në vilën e presidentit
19/05 09:39
Flirt & tradhti, flet Ema Andrea! Takimi Bora-Donald, Antonela zbulon reagimin e Beatrix -Goca & Gra
19/05 09:38
Puthjet në buzë me Atdheun, rikthehet Sara! Skandali me Antonelën, flet Loko- Përputhen, 17 Maj 2022
18/05 09:17
Top Channel/Erdogani Suedisë: Mos guxoni të vini këtu, ministrja “i hedh në fytyrë” aplikimin!
18/05 09:17
Sara rikthehet dhe tregon ndjesitë e puthjeve në buzë me Atdheun – Përputhen, 17 Maj 2022
18/05 09:16
Ina Kollçaku dhe Alvisa, rikthehen e tregojnë të pathënat në program – Përputhen, 16 Maj 2022
17/05 09:29
Top Channel/Rusia “një ari i plagosur”, Ukraina: Humbje dërrmuese, por do të sulmojë përsëri!
17/05 09:29
Top Channel/”President, ne jemi këtu”: Ukrainasit mbërrijnë në kufi me Rusinë, mesazh Zelenskit!
17/05 09:29
Gjyqi “Mevlan-Efi”, ja debati që kaloi limitet…E Diell 15/05/2022
16/05 09:23
Mevlani i kërkon falje Efit,sepse është në një lidhje tjetër? E Diell 15/05/2022
16/05 09:23
Top Channel/Rusia po humbet edhe në Donbas, NATO: Luftën e fiton Kievi!
16/05 09:23
Shqiptari që bëri 43 vjet burg deri në vdekje – Gjurmë Shqiptare
15/05 09:06
Top News – Baza ruse në zemër të Evropës / Kaliningradi, nga ku raketat godasin kudo në kontinent
15/05 09:06