Dita nis me vranësira por nga mesdita priten përmirësime të kushteve të motit
15/10/2021 08:05

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të vranët në pjesën e parë të ditës. Duke nisur nga dreka dhe pasdite pritet një përmirësim i kushteve të motit. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë rritje të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore, nga 00°C në 10°C, në zonat e ulëta nga 07°C në 18°C dhe në zonat bregdetare nga 10°C në 21°C.

Kosova me liberalizimin e vizave braktis Shqipërinë, zgjedh Greqinë dhe Spanjën!
12/07 10:21
Eksperti i turizmit: Do bëhemi si Barcelona, nuk do pranojmë turistët, ja pse…/ Wake Up
12/07 10:20
Shezlongët bosh në bregdetin shqiptar, eksperti zbulon si qendron e vërteta!/ Wake Up
12/07 10:16
Video me plazhe bosh, trendi i rrjeteve sociale që kërkon të prishë imazhin e turizmit/ Wake Up
12/07 10:12
Çfarë po ndodh? Bombulat e gazit pushtojnë pazarin e Korçës dhe pse temperaturat 42 gradë!/ Wake Up
12/07 10:09
B4Students një program i Fondacionit Mane me fokus studentët dhe sipërmarrjet e tyre/ Wake Up
12/07 09:53
Loja në Wake Up/ Ani e donte shumë, por Ela ishte shtrak-shtruk/ Wake Up
12/07 09:53
“Fly Me to the Moon”, filmi “jo limondë” bën bashkë aktorët më në zë!/ Wake Up
12/07 09:33
Biden bën gafën e radhës, ngatërron Kamala Harris me Trump/ Wake Up
12/07 09:32
Cila është dhurata më e bukur që keni marrë ndonjëherë?/ Wake Up
12/07 09:27
Vijon i nxehti afrikan! Fundjavë e “zjarrtë”, bëni kujdes!/ Wake Up
12/07 09:26
Dosja e gatshme/ Vallja devolliçe 300 vjeçare, marka shqiptare që tenton UNESCO-n!/ Wake Up
11/07 10:46
Vallja devolliçe e trashëguar ndër breza, e vështirë për t’u mësuar, por luhet kudo në botë!/Wake Up
11/07 10:36
Dasma origjinale devollite dhe historia që fshihet pas saj!/ Wake Up
11/07 10:31
Për të mos u humbur/ Binjakët i ndau procesi i lindjes, por ritakimi i tyre ishte magjik!/ Wake Up
11/07 10:02
Pse moderatorët e Wake Up u veshën sot me kostume kombëtare?/ Wake Up
11/07 09:47
Tik Group, shërbime nga vizat turistike, rekrutimet e stafeve e deri tek kampet verore/ Wake Up
11/07 09:46
Loja në Wake Up/ Roza i dhuroi të dashurit një byzylyk prej shtrak-shtruk/ Wake Up
11/07 09:36
Po këndonte këngën e tij, vajza surprizohet nga Teddy Swims!/ Wake Up
11/07 09:27
Vala e të nxehtit pushton vendin. Sot termometri shënon 42 gradë!/ Wake Up
11/07 09:27