Dita nis me vranësira por nga mesdita priten përmirësime të kushteve të motit
15/10/2021 08:05

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të vranët në pjesën e parë të ditës. Duke nisur nga dreka dhe pasdite pritet një përmirësim i kushteve të motit. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë rritje të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore, nga 00°C në 10°C, në zonat e ulëta nga 07°C në 18°C dhe në zonat bregdetare nga 10°C në 21°C.

Wake Up/ Lorenc Jemini: “Ne mezi takohemi me vëllain dhe motrën, jo më me komshinjtë”
03/12 10:46
Wake Up/ “Ma ke shitur shumë lirë komshien…” Teuta Borova tregon historinë
03/12 10:45
Wake Up/ Çudit Qëndresa Krelani: “Çelësat e shtëpisë unë ia lë komshies”
03/12 10:10
Wake Up/ Teuta Borova: “Marrëdhënia me fqinjët nuk është më si më parë. Ne ishim më të afërt”
03/12 10:09
Wake Up/ Lorenc Jemini: “Sot kur shikon komshiun e katit të dytë, të duket thjesht si fytyrë e parë”
03/12 10:07
Wake Up/ Varianti i ri Omicron: “Është ekzagjeruar shumë në media dhe në shëndetësi”
03/12 10:02
Wake Up/Virologu nga SHBA: “Dy doza vaksine janë të mjaftueshme. E treta dhe e katërta s’kanë efekt”
03/12 10:01
Wake Up/ Virologu nga SHBA: “Mos bëni vaksinën Coronavac si dozë të tretë. Ja cilën duhet të bëni”
03/12 09:55
Wake Up/ Altin Hazizaj: “Të gjithë do të përfundojnë tek doza e katërt e vaksinës.”
03/12 09:52
Wake Up/ Pse komshinjtë si njohim fare sot?! Dikur i linim çelësin, pinim kafe, kërkonim farë kosi…
03/12 09:48
Wake Up/ Virologu: “Kush duhet ta marrë dozën e tretë të vaksinës dhe kush nuk e ka të nevojshme”
03/12 09:47
Wake Up/ Altin Hazizaj merr 4 doza vaksine anticovid. Mjeku: Dozat e vaksinës s’janë aspirina
03/12 09:20
Wake Up/ Shtypi i ditës, 03 Dhjetor 2021
03/12 07:54
Reshje dhe erë e fortë, njihuni me parashikimin e motit
03/12 07:53
Wake Up/ Aktori Kasem Hoxha zbulon për projektet me Netflix
02/12 14:07
Wake Up/ Kasem Hoxha tregon sfidat e “Abdullahu dhe djemtë e tij”, ku luan rolin e hoxhës
02/12 13:56
Wake Up/ Aktori Kasem Hoxha pjesë e jurisë për të zgjedhur filmin më të mirë gjerman për 2022″
02/12 13:53
Wake Up/ Kasem Hoxha pranohet si anëtar i Akademisë Kinematografike Gjermane
02/12 13:51
Wake Up/ Atdhe Xharavina zbulon se është i lidhur. Po me kë?!
02/12 13:46
Wake Up/ Atdhe Xharavina flet për Bora Zemanin: “Nuk jemi miq”
02/12 13:46