“Dita kur bota ndaloi”- 3 muaj deklarata dhe emocione në Open të përmbledhura në 10 minuta
16/07/2020 23:55

"Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.

Open – “Zgjedhjet me apo pa konsensus” Spiropali dhe Peza përplasen me Bushatin dhe Gjekmarkajn
25/09 02:31
Gjekmarkaj, Bushati Peza dhe Spiropali komentojnë deklaratat e Ambasadores Kim
25/09 01:02
“Listat”, Shabani: Qytetari voton ke të dojë, fiton ai që do kryetari, (sherr sërish me Spiropalin)
24/09 23:18
Bushati shpjegon me pak fjalë përse i bëri qeveria Rama ndryshimet, ironizon me Bushatin
24/09 23:14
Spiropali i përgjigjet Presidentit Meta: “Është në fushatë elektorale”
24/09 23:13
Bushati: Bëni një vit Këshill Politik dhe thoni kemi parlament legjitim, replika me Pezën
24/09 23:00
Spahiu pyet Spiropalin: Më thoni një garanci kushtetuese që nuk do ti vidhni zgjedhjet
24/09 22:59
Parashikimi i Spahiut: Rama do tërhiqet nga ndryshimet në kod, tani po peshkon Opozitën
24/09 22:33
“Lavde gojore për Skënderbeun”, “Burrec”, plas mes Bushatit dhe Spiropalit në Open
24/09 22:17
Batuta epike e Gjekmarkajt me Spiropalin: Nuk prisja të dilje si bajloz që do hajë Endri Shabanin
24/09 22:17
U hapën listat? Bushati: Mashtrim i madh po tallin menderen me 4 mln Shqiptarë
24/09 22:17
Shabani: Mos u fusni të sqetulla e kryetarit. Spiropali: Unë të ha për mëngjes
24/09 22:04
“Ma thuaj ku kam vjedhur dhe do të them unë sa ke vjedhur në dogana”, Shabani përplaset me Spiropalin
24/09 22:04
Spahiu: Do shkohet pa konsensus në zgjedhje, Vasili i heq mikrofonin pasi del nga tema
24/09 21:53
Gjekmarkaj: Qeveria do të vjedhë zgjedhjet, Peza: Basha bën me sikur
24/09 21:53
“Juve nuk ju gënjen njeri, por që ju gënjeni…”, Bushati replikon me Spiropalin
24/09 21:46
Peza: Marrëveshja e 5 Qershorit është respektuar. Bushati: E përdoret si letër higjenike
24/09 21:45
Kush e prishi marrëveshjen e 5 Qershorit? Spiropali dhe Bushati me vështrime të ndryshme
24/09 21:45
Open – “Ekonomia pas pandemisë”- ministrja Anila Denaj përballë ekspertëve
24/09 02:29
Ministrja Denaj kundër kërkesave të klubeve: E hapur për negociata, kushtet nuk pranohen
23/09 23:44