Disa nga momentet më të bukura e më funny nga Shes on top 2 “E Diell” 25 Korrik 2021
25/07/2021 18:44

Prezanton: Argjira Spanca Autor: Argjira Spanca Juria: Mand Peza, Adrola Dushi

Episodi i plotë: E Diell 19 Shtator Entainment Show
19/09 20:57
Cako: Merkeli në Tiranë lidhet me vërejtjet që ka për vaksinimin e popullsisë E Diell 19/09/2021
19/09 19:30
Deklarata bombë e Zekës:SHBA do e çoj luftën me Berishën deri në arrestimin e tij E Diell 19/09/2021
19/09 19:30
Paralajmërimi i Alfred Cakos. Ja çfarë do të ndodhi me jetët tona… Mbani frymën E Diell 19/09/2021
19/09 19:30
Alfred Cako: Pyjet po i djegin qëllimisht sepse pengojnë transmetimin e valëve 5G E Diell 19/09/2021
19/09 19:30
Shpërthen Milaim Zeka: Tito ka qenë një bir k***. Vuçiç dëshiron të bëhet… E Diell 19/09/2021
19/09 19:30
Alfred Cako acarohet me Bledi Manen: Je naiv, nuk arrin të kuptosh… E Diell 19/09/2021
19/09 19:30
Open Balkan!!! Çfarë fshihet pas? A.Cako, B.Mane, I.Kollcaku dhe M.Zeka E Diell 19/09/2021
19/09 19:30
Alarmi në PD! Alfred Cako: Ja cilët janë 3 armiqtë e Berishës në këtë “luftë”? E Diell 19/09/2021
19/09 19:30
E zbulon Zeka: Ja cili vend po përgatitet të bëhet pjesë e Ballkanit të Bashkuar? E Diell 19/09/2021
19/09 19:30
Alfred Cako: Ambasada Amerikane ka lejuar manipulimin e zgjedhjeve E Diell 19/09/2021
19/09 19:30
Milaim Zeka: Mbas Enver Hoxhës është Albin Kurti që do mbahet mend si hipnotizues E Diell 19/09/2021
19/09 19:30
Milaim Zeka: Mbas Enver Hoxhës është Albin Kurti që do mbahet mend si hipnotizues E Diell 19/09/2021
19/09 19:30
Çfarë është dhe si do të funksionoi plani “Open Ballkan”? E Diell 19/09/2021
19/09 19:30
Teoria Konspirative, Alfred Cako: Merkeli është vajza e Hitlerit ndërsa Obama… E Diell 19/09/2021
19/09 19:30
Cilat janë 7 dashuritë e mëdha të Dren Abazit në karrierën muzikore të tij? E Diell 19/09/2021
19/09 18:32
Dren Abazi këndon “Zjarr e akull” në version akustik E Diell 19/09/2021
19/09 18:31
Rikthehet në Top Channel moderatori i njohur Xhani Shqerra në programin më të ri E Diell 19/09/2021
19/09 18:26
A paragjykohen djemtë në TIKTOK? Ja çfarë thotë Grines E Diell 19/09/2021
19/09 17:50
Plas debat i ashpër mes konkurentëve që në puntatë të parë.. E Diell 19/09/2021
19/09 17:50