Diell por ulen sërish temperaturat, njihuni me parashikimin e motit
19/01/2022 08:27

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime vranësirash dhe kthjellimesh duke sjellë një mot të qëndrueshëm dhe pa reshje. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë ku variojnë: në zonat malore, nga -6°C në 06°C, në zonat e ulëta nga 01°C në 12°C dhe në zonat bregdetare nga 03°C në 13°C. Era do të fryjë në drejtim Verilindor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë i ulët.

Wake Up/ Berlusconi, AL Pacino, Macron treguan se dashurohet me diferencë moshe
20/05 12:05
Wake Up/ Zeqiraj: Mund të dëshirosh gratë më të mëdha por duhet të luftosh opinionin
20/05 12:04
Wake Up/ Zeqiraj: Një çift nëse ka pak ndjenjë dhe interes funksionon pavarësisht moshës
20/05 11:51
Wake Up/ Tiço: Burri më i ri se gruaja, rasti “klasik” gruaja e Macron, shtypi e kryqëzoi
20/05 11:46
Wake Up/ Komedia “Martesa” vihet në skenë në Amfiteatrin e Liqenit Artificial, batuta dhe humor
20/05 11:42
Wake Up/ Zenelaj: “Martesa” dasmë për interes e lidhje të konsumuara, por në fund triumfon dashuria
20/05 11:42
Wake Up/ Zenelaj: Pjesët më të mira të Cehov për të rrefyet hallet e martesave
20/05 11:41
Wake Up/ “Conference League, s’ka trazira është festë, tifozët të “skeduar” nga policia e botë
20/05 11:21
Wake Up/ Nallbani: Mourinho ka ëndërr që Kumbulla ta ngrejë kupën në Tiranë, na emocionoi
20/05 11:12
Wake Up/ “Sistemi arsimor nga çerdhet në universitet në grevë të përgjithshme”
20/05 11:09
Wake Up/ Manushi: Jemi ndërkombëtarizuar, finalja e parë e këtij eventi në Shqipëri
20/05 11:08
Wake Up/ Nuk konkurrojmë dot Europën, punojmë ende me shkumës, profesionalet pa tekste e pa kabinete
20/05 11:01
Wake Up/Kosovë, sindikalistës kërkojnë mbështetje financiare për mësuesit,mungon dialogu me qeverinë
20/05 10:43
Wake Up/ Iva Tiço: Dashuritë “toy boy” funksionojnë, sot ka ndryshuar mendësia e pjelloria
20/05 10:36
Wake Up/ Në Holandë flitet vetëm për Tiranën, futbolli ambasador për të “shitur” vendin
20/05 10:26
Wake Up/ Komedia “Martesa” e Çehov vihet në skenë në Amfiteatrin e Liqenit Artificial
20/05 10:24
Wake Up/ Prifti: Të shqetësohemi, të rinjtë nuk duan të punojnë e kërkojnë rrogë të lartë
20/05 10:21
Wake Up/ Punësimet në shtet, Prifti: Po vidhemi hashiqare, adminstrata llum me dembelë
20/05 10:20
Wake Up/ Eksperti: Sa herë ka fushata shtohen punët fiktive dhe rritet valuta
20/05 10:19
Wake Up/ Mbyllen shkollat në Kosovë, Jasharaj: Qeveria Kurti s’na qan hallin
20/05 10:18