Diell dhe temperatura deri në 31 gradë, njihuni me parashikimin e motit
15/09/2021 07:56

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të qëndrueshëm në të gjithë vendin. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të kenë një rritje të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore, nga 14°C në 24°C, në zonat e ulëta nga 21°C në 30°C dhe në zonat bregdetare nga 23°C në 31°C.

Wake Up/ “Martesa aplikohet në shtëpi, jo nëpër hotele” Sotir Qirjaqi e kap me brezin e ri
28/09 13:15
Wake Up/ Sotir Qirjaqi “ka vendosur” ta bindë publikisht Zhaklin Lekatarin që të martohet
28/09 13:13
Wake Up/ Alpinistja Ladi Sulo:Hap dritaren sheh pallate të larta. Ky është stres, të shkurton jetën
28/09 13:00
Wake Up/ Zhaklin Lekatari: Pa burrë dhe pa fëmijë jeton më gjatë sepse nuk ke stres
28/09 12:56
Wake Up/ Trajneri Dervishi. Pajisjet tona të para 100 viteve. Turp se përfaqësojmë Shqipërinë
28/09 12:48
Wake Up/ “Njeriu i veshur me pushtet vendoste se cili biznes “përhapte” virusin dhe cili jo”
28/09 12:43
Wake Up/ Enri Jahaj: S’është e drejta e biznesit të kontrollojmë klientët për pasaportë vaksinimi
28/09 12:39
Wake Up/ “Klientët në Kosovë të ndërgjegjësuar, e tregojnë vetë pasaportën e vaksinës në restorant”
28/09 12:29
Wake Up/ Shoqata e Bareve: Në Shqipëri rrihesh me klientët për më pak se një certifikatë vaksinimi
28/09 12:22
Wake Up/ “Paguajmë 12% të pagës për sigurime shëndetsore por na detyrojnë të paguajmë tamponin”
28/09 12:18
Wake Up/ Sindikalisti Halilaj: 20% e mësuesve janë kërcënuar me vendin e punës, nëse nuk vaksinohen
28/09 12:17
Wake Up/ Sindikata e Arsimit në Korçë: Mësuesve t’u bëhet tamponi falas
28/09 12:00
Wake Up/ Sindikalisti zbulon skandalin:Mësuesja u nxorr jashtë nga shkolla se s’kishte bërë vaksinën
28/09 11:57
Wake Up/ Sindikatat e arsimtarëve kundër vaksinimit me detyrim
28/09 11:37
Wake Up/ Eksperti Ndriçim Mehmeti: Shkollat me turne si shkolla analfabetësh
28/09 11:16
Wake Up/ Ndriçim Mehmeti thirrje mësusesve: Koha për bojkot. Mos lejoni t’ju detyrojnë vaksinën
28/09 10:56
Wake Up/ Studimi: Beqarët dhe çiftet që s’kanë fëmijë jetojnë më gjatë dhe preken më pak nga viruset
28/09 10:39
Wake Up/ Ndriçim Mehmeti: Qeveria i ka vënë mësuesit në mes të ringut
28/09 10:37
Wake Up/ Historike:Shqipëria e gjashta në botë dhe e treta në Evropë në sportin e harruar nga shteti
28/09 10:33
Wake Up/ Në Kosovë me pasaportë vaksinimi në bare e restorante. Reagimi: Po në Shqipëri pse jo?
28/09 10:15