Diell dhe temperatura deri në 31 gradë, njihuni me parashikimin e motit
16/06/2021 07:54

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të qëndrueshëm. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të kenë një rënie të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore, nga 10°C në 24°C, në zonat e ulëta nga 17ºC në 30°C dhe në zonat bregdetare nga 20°C në 31°C.

Wake Up/ Psikologe Dhurata Nixha: Mes përditshmërisë, familjes e punës si mund të çlodheni vërtet
23/07 11:06
Wake Up/ “Open Cinema” filma në 12 qytete të Shqipërisë që nuk kanë kinema
23/07 10:55
Wake Up/ Nevina Shtylla, me pushime nga ekrani. Ja ku do ta shohim në shtator…
23/07 10:47
Wake Up/ Mohon zërat se është në një lidhje me Capital T. Nevina Shtylla: Jemi miq të mirë
23/07 10:30
Wake Up/ Gazetari Artur Bibe: Mos u nisni për pushime në Greqi nëse s’keni bërë vaksinën
23/07 09:54
Wake Up/ Nostalgjia është kthyer në modë. “Shqiptarët e duan stilin Vintage dhe Retro”
23/07 09:49
Wake Up/ Studimet thonë se të stakosh trurin nuk është thjesht një fjalë goje. Mësoni si?!
23/07 09:44
Wake Up/ Situatë kaotike në Greqi, anulohen shumë rezervime për pushime, frikë nga “Delta”
23/07 09:36
Wake Up/ Shtypi i ditës, 23 Korrik 2021
23/07 08:19
Diell dhe rritje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit
23/07 08:17
Wake Up/ Këngëtarja Era Rusi: E dua familjen tradicionale por jo të jetoj nën një çati me vjehrrën
22/07 11:37
Wake Up/ “Shtretër prej kartoni dhe automjete pa shofer në Tokyo”. Na e zbulojnë Olimpistët tanë
22/07 11:24
Wake Up/ Nuk parakalojmë të parët në “Tokyo 2020”, na “ndëshkon” alfabeti japonez
22/07 11:23
Wake Up/ Mimoza Hajdarmataj: Ka një ndërgjegjësim në rritje të shqiptarëve për të siguruar jetën
22/07 11:11
Wake Up/ Era Rusi: Frymëzim i momentit t’i këndoja vjehrrës “Me zemër të bardhë”
22/07 11:08
Wake Up/ Era Rusi: Më pëlqen që pushimet t’i bëj në Shqipëri edhe pse çmimet janë të larta
22/07 10:52
Wake Up/ Rriten rastet me Covid në Fshatin Olimpik. Si është gjendja e Ekipit Olimpik Shqiptar
22/07 10:35
Wake Up/ Kosova, ku librat nga Shqipëria piratohen më shumë. QKLL dhe botuesit luftë informalitetit
22/07 10:32
Wake Up/ Veshën tuta të shkurtra dhe jo bikini, gjobiten vajzat norvegjeze të handball-it
22/07 10:29
Wake Up/ Pavarësisht pandemisë, sigurimi i shëndetit në udhëtim është në rënie
22/07 09:59