Diell dhe rritje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit për sot
08/04/2020 08:02

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash por që mundësitë për reshje janë të pakta.

Wake Up/ Beyoncé i shkruan këngëtarit shqiptar “Ti je në zemrën time”. Art Rushiti: Nuk m’u besua
12/04 11:10
Wake Up/ Këngëtari Art Rushiti rrëfen “mëkatet” e suksesit të tij në muzikë
12/04 11:09
Wake Up/ 4 kamionë më plehra u hoqën në një ditë nga Liqeni i Komanit nga aksioni i aktivistëve
12/04 11:09
Wake Up/ Gjyshe Valentina, ekonomistja që në kohën e lirë i dedikohet artizanatit
12/04 10:55
Wake Up/ “Vajzat që marrin kontraceptivë rrezikojnë trombozë nga AstraZeneca”?
12/04 10:19
Wake Up/ Ornela Ademi e EMA-s: Gratë nën moshën 60-vjeç rastet me trombozë nga AstraZeneca
12/04 10:19
Wake Up/ Tromboza nga AstraZeneca? Nëse shfaqen këto shenja pas vaksinimit, urgjent te mjeku
12/04 10:08
Wake Up/ Alpinistë dhe aktivistë bashkohen në aksionin për të pastruar nga plehrat Liqenin e Komanit
12/04 09:43
Wake Up/ Studimi: Pandemia përkeqësoi jetesën e fëmijëve në situatë rruge. Qytetet problematike
12/04 09:34
Wake Up/ Parashikimi i motit/ Java nis me diell, por nga nesër priten ndryshime
12/04 09:10
Wake Up/ Shtypi i ditës, 12 Prill 2021
12/04 09:01
Wake Up/ Mihrije Braha, kujton kur kalonte kufirin ilegalisht për të kënduar në Festivalin e Këngës
09/04 10:53
Wake Up/Mihrije Braha: Duetet me këngëtarë të tjerë janë si “hakmarrje” artistike ndaj bashkëshortit
09/04 10:53
Wake Up/ “Nuk të lë për dikë tjetër”, këndon Mihrije Braha, por mesazhi nuk është për Naimin
09/04 10:48
Wake Up/ Njihuni me sërfisten që nuk u dorëzua, edhe kur humbi krahun nga një sulm peshkaqeni
09/04 10:13
Wake Up/ 3 milionë maska përdoren në të gjithë botën në një minutë. 450 vjet për degradimin
09/04 10:13
Wake Up/ Dr. Aurora Dollenberg klasifikon vaksinat: Nga më efikasja te më pak efikasja
09/04 10:10
Wake Up/ Njihuni me “ATA”, teatrin e të rinjve në lagjet periferike që përcjell mesazhe të forta
09/04 10:09
Wake Up/ Konfirmon Federata e Mjekëve Shqiptarë: Evropa zyrtarisht në valën e tretë të pandemisë
09/04 09:54
Wake Up/ Operatorët turistikë: Kërkesa nga turistët për Thethin, por turistët nuk kanë si të vijnë
09/04 09:39