Diell dhe rritje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit
23/07/2021 08:17

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të qëndrueshëm dhe të nxehtë në të gjithë territorin. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të kenë një rritje të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore, nga 14°C në 27°C, në zonat e ulëta nga 19ºC në 34°C dhe në zonat bregdetare nga 23°C në 36°C. Era do të fryjë në drejtim Verior-Verilindor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 2 ballë.

Wake Up/ Ema Andrea: Shoh shumë paralele mes kohës së komunizmit dhe kohës që jetojmë
17/09 12:42
Wake Up/ Qiraxhi: Universitetet private kanë rritje të numri të studentëve
17/09 12:32
Wake Up/ Xhelaj: Të afrohet kurrikula me atë çfarë kërkon tregu i punës
17/09 12:31
Wake Up/ Qiraxhi: Universitetet publike kanë dështuar
17/09 12:15
Wake Up/”Ju flisni sikur jetojmë në Korene e Veriut”.Qiraxhi i kundërvihet zv. Ministrit Rrumbullaku
17/09 12:14
Wake Up/ Zv. Ministri Rrumbullaku: Do mbështesim degët e rrezikuara në universitet
17/09 11:57
Wake Up/ Xhelaj: Degët që kanë plotësuar kuotat 100% sportet, mjekësia dhe infermieria
17/09 11:49
Wake Up/ Dekani Peri: Arsimi i lartë është meritë
17/09 11:45
Wake Up/ Zv. Ministri Rrumbullaku: Do i orientojmë bursat drejt disa profesioneve
17/09 11:38
Wake Up/ Migen Qiraxhi: Rikthimi mesatares penalizoi studentët
17/09 11:30
Wake Up/ “Të rinjve u ndalohet qasja në universitet. Kjo më e rëndë se braktisja”, Migen Qiraxhi
17/09 11:30
Wake Up/ Zv.Ministri Rrumbullaku: Tkurrja në universitet natyrale, po ndodh kudo
17/09 11:19
Wake Up/ “Kuja” e Ema Andreas që krimet e komunizmit mos të harrohen
17/09 11:15
Wake Up/ “Bleona Qerretin e njoh që fëmijë”. Anita Hajradinaj flet për miqësinë me këngëtaren
17/09 10:50
Wake Up/ Anita Haradinaj: Dështimin nuk e pranoj, është për dembelët
17/09 10:48
Wake Up/ Haradinaj: Familje që kanë nevojë për dado, u çojmë një VIP në shpi të kujdeset për fëmijët
17/09 10:43
Wake Up/ Anita dhe Lola Haradinaj dy motrat krah njëra-tjetrës në “Vip Dado”
17/09 10:40
Wake Up/ Kalemaj për programin e qeverisë: Të mos taksohet puna dhe mbitaksohet shtresa e mesme
17/09 10:17
Wake Up/ Kalemaj: Pensionet në Shqipëri më të ulëtat në rajon. Programi i qeverisë i bukur në letër
17/09 10:16
Wake Up/ Çoçoli: Premtimi i qeverisë për rritjen e pagave i parealizueshëm. Nuk ka buxhet
17/09 10:16