Diell dhe rritje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit
15/06/2021 07:55

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të qëndrueshëm. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të kenë një rënie të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore, nga 08°C në 22°C, në zonat e ulëta nga 15ºC në 29°C dhe në zonat bregdetare nga 18°C në 30°C.

Wake Up/ Mjekja Alkerta Ibranji: Kundër tamponit në gëzime familjare. Debaton me të ftuarit
24/09 12:00
Wake Up/ Armand Peza: Pandemia ka ndryshuar edhe protokollet e gëzimeve familjare
24/09 11:47
Wake Up/ Armand Peza: Asnjë i ftuar në dasmën e Rudina Dembacajt nuk reagoi për kushtin e tamponit
24/09 11:46
Wake Up/ Dr. Alkerta Ibranji: Edhe të vaksinuarit duhet të sjellin tampon sepse mund të infektojnë
24/09 11:19
Wake Up/ Mjekja Alkerta Ibranji: Vaksina nuk të garanton që nuk e mbart virusin
24/09 11:02
Wake Up/ Pandemia “zgjoi” filmin. Bum aplikimesh dhe filmash në TIF
24/09 10:54
Wake Up/ Mbi kuaj të racës arabe djemtë e “Albanian Cowboys”, promovojnë sportin e hipizmit
24/09 10:50
Wake Up/ “Albanian Cowboys”, njihni djemtë shqiptarë që jetojnë dhe vishen si kauboj
24/09 10:43
Wake Up/ Jonida Aliçkolli: Nuk është e drejtë që ne që jemi të vaksinuar të kushtëzohemi
24/09 10:17
Wake Up/ Eksperti Ergest Nako tregon cilat janë sulmet më të shpeshta kibernetike
24/09 10:16
Wake Up/ Iva Tiço: Nuk e shoh si problem bërjen e tamponit në dasma dhe gëzime
24/09 10:16
Wake Up/ Eksperti Nako: Qeveria kineze po i kërkon të dhënat pa arsye
24/09 10:13
Wake Up/ Pasaportë vaksinimi ose tampon edhe në gëzime familjare ndez debatin në studio
24/09 09:55
Wake Up/ Brenton Bënja: Legjislatura e BE-së na siguron që të dhënat tona nuk keqpërdoren
24/09 09:52
Wake Up/ Brenton Bënja: Të dhënat që grumbullon Google shkojnë edhe në serverat kinezë
24/09 09:44
Wake Up/ Celularët kinezë na vjedhin të dhënat!Alarmi i qeverisë së Lituanisë shqetësim botëror
24/09 09:33
Wake Up/ Shtypi i ditës, 24 Shtator 2021
24/09 08:23
Parashikimi i motit/ Dita nis e freskët, por pas mesditës pritet rritje e ndjeshme temperaturash
24/09 08:20
Wake Up/ Gjyshi Shezai Rrokaj paska detyrën më të vështirë në familje.Këtë ia zbulon nusja Olta Boka
23/09 12:21
Wake Up/ Olta Boka: Instiktin e mëmësisë e kisha që 20 vjeç, por doja që vajza t’i ngjante burrit
23/09 12:21