Diell dhe rritje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit
30/10/2020 08:10

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të kthjellët por që herë pas here do të zëvendësohet nga reshje të izoluara shiu.

Wake Up/ Vajzat kineze “i mundin” shqiptarët në testin e gjuhës shqipe
15/04 11:10
Wake Up/ Kinezet “shqiptare” të Kinës, këndojnë “Mirëmëngjes” të Alban Skënderajt
15/04 11:05
Wake Up/ “Pallati 176” i famshëm edhe në Kinë. Studentet kinezë e vënë në skenë
15/04 10:50
Wake Up/ Kinezet “shqiptare”,s’kanë qenë kurrë në Shqipëri por flasin e këndojnë shqip më mirë se ne
15/04 10:47
Wake Up/ Sot Dita Botërore e Artit. Tregu global i tij “përpëlitet” në një 2021-sh të vështirë
15/04 10:35
Wake Up/ Zbulohet origjina e sallatës jeshile: Analiza e ADN-së tregon se …
15/04 10:17
Wake Up/ Blerina Bombaj, Celebrity-t jo pika reference për të këshilluar dieta. Po ju marrin në qafë
15/04 10:13
Wake Up/ Dietologia: Kurrë s’kemi pasur kaq shumë kërkesa për dieta.Njerëzit rrinë në listë pritjeje
15/04 09:56
Wake Up/ Biologu Halil Ibrahimi: Si e zbulova insektin e panjohur “Potamophylax coronavirus”
15/04 09:49
Wake Up/ “92% e grave ushqehen si një 7-vjeçar”, Blerina Bombaj: Kalorazhi ditore jo më pak se…
15/04 09:48
Wake Up/ Dr.Gent Stroni: Tirana ka arritur imunitetin në 60-65%. Vitin tjetër kthehemi në normalitet
15/04 09:28
Wake Up/A pritet të ketë rritje të rasteve me Covid? Ja si përgjigjet mjeku infeksionist Gent Stroni
15/04 09:27
Wake Up/ Simptomat e Covid kanë ndryshuar, më pak kollë, më shumë lodhje. Dr.Stroni: Ja pse?
15/04 09:27
Wake Up/ Shtypi i ditës, 15 Prill 2021
15/04 08:29
Vranësira dhe ulje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit
15/04 08:28
Wake Up/Historia e Sherife Lutës, nënës që u bë simbol i luftës në Kosovë me foton e foshnjës në gji
14/04 11:17
Wake Up/ Nëna kosovare: Pas 24 orë ecje, vajza ngriu, s’qante më. E futën në furrë të sobës dhe…
14/04 11:16
Wake Up/ “Muri i Kujtesës”, mozaiku i fotos simbol të nënës me foshnjën teksa iknin nga serbët
14/04 11:11
Wake Up/ Studimi i Heritage Sience zbulon pse shkruhen dokumentet ligjorë mbi lëkurën e deleve?
14/04 10:16
Wake Up/”Shqiptarët në Britani hezitojnë të vaksinohen. U besojnë teorive konspirative mbi vaksinat”
14/04 10:05