DETAJET/ Spahiu: Pse shqiptarët e gjetën mafian dhe nuk e sollën në Angli
23/03/2023 22:24

Talk Show politik "TOP STORY", çdo të hënë, të mërkurë dhe të enjte, në orën 21.00, në Top Channel. Në një sfidë të re jashtë politikës, pranë medias dhe drejtuar njerëzve, Grida Duma, sjell një hard talk me debat substancial, ku e vërteta thuhet sic është dhe politika serviret jashtë kolltuqeve të privilegjit të pushtetit. Kjo do të jetë një "Story", ky është "Top Story" dhe ky emision, do të jetë "On Top" Autore dhe moderatore: Grida Duma

Arrestohet Vangjush Dako, a nis ndëshkimi për personat non-grata? – Top Story
07/06 01:06
Zheji këshillon Dakon: Je i vdekur politikisht, por ndërro avokatin se akuzon mediat
06/06 23:56
Eksperti tregon arsyen përse Dako nuk doli me pranga në duar: Janë praktika të diktaturës
06/06 23:51
“Arrestimi i tepërt”, Llabani: E quajnë peshk të madh, por çështja që e akuzojnë nuk vlen
06/06 23:50
Deklarata e fortë: Për politikanë të djathtë, ka akuza për vrasje ja dosjet nga Britania e Madhe
06/06 23:49
Analiza e Spahiut: Pse arrestohen të majtët edhe kur SPAK tregon se të dënon edhe për vepra të 2011
06/06 23:48
Paralajmërimi i gazetares: Do ketë arrestime të tjera në rradhët e PS dhe opozitës
06/06 23:48
Qëndrimi i Ramës për Dakon, Zheji: Dako është një gjethe që e rrëzon vjeshta, do harrohet shpejt
06/06 23:23
E fortë, Karamuço: Përgjime po vijnë nga Italia dhe dokumenta nga SHBA për non gratat
06/06 23:21
Deklarata e fortë e Spahiut: Prioriteti i SHBA, 12 personat non-grata do hetohen penalisht
06/06 23:21
Karamuço tregon si rrodhi informacioni: Kam një javë që dëgjoj për arrestimin e Dakos
06/06 23:20
Përplasja e fortë Zheji-Curri: Mos u merr me lulet në një emision që flasim për dikë që është në burg
06/06 22:59
Curri flet për shou të madh politik: Në ambasadë takim Rama-Kim, nga burgu del Tahiri dhe hyn Dako
06/06 22:56
Zbardhet padia e banorëve në Durrës, paditën institutin e ndërtimit jo Vangjush Dakon
06/06 22:55
“E kam pasur kundërshtar, por sot nuk fërkoj duart”, Grida Duma flet për Dakon
06/06 22:49
Zheji flet për Dakon: Nga personazhet e politikës më i sjellshmi, banorët e çuan nën akuzë
06/06 22:45
Deklarata e fortë, Spahiu: Po vendosen balanca brenda llojit, në 11 vite asnjë i arrestuar djathtas
06/06 22:42
“Dorashkat janë hedhur mbi tavolinë”, Spahiu: Politika dhe drejtësia janë nën presion
06/06 22:40
“Dako nuk u shpall fajtor sot”, Spahiu: Vendos gjykata pas arrestimit të tij
06/06 22:39
E paditi deputeti i PD, avokati Ismaili: S’kishte nevojë të arrestohej, është paraqitur gjithmonë
06/06 22:32