Derbi i Kryeqytetit, Tirana pa ‘Fanatics’ ndaj Dinamos -Komenton Nallbani | Zona Zero Top News
24/01/2022 21:15

"Zona Zero" është emisioni më i ri informativ i Top News. Eshtë Zona e pyetjeve, Zona ku merren përgjigjet dhe Zona ku zhvillohen debatet. Eshtë Zona me Zero kompromise, Zero embargo dhe Zero sekrete. Çdo ditë nga ora 16:00-20:00 "Zona Zero" nën drejtimin e gazetarit Thimi Samarxhiu do të sjell tek publiku informacionet më të fundit dhe analizat më të detajuara të ngjarjeve kryesore të ditës. Një zonë e dedikuar informimit korrekt, të saktë dhe pa kompromise me të vërtetën.

Finalja e Conference League/ Ndizet Tirana, mijëra tifozë ‘pushtojnë’ fanzone | Zona Zero Top News
24/05 21:04
Atmosfera sportive-Baku:E gjithë bota sytë nga Tirana, ti heqim kapelen atij që… |ZonaZero TopNews
24/05 20:22
Përballja Feyenoord-Roma, cila është më afër trofeut? | Zona Zero Top News
24/05 20:13
Është një ndeshje e veçantë, falenderoj atë që solli finalen këtu -flet gazetari |Zona Zero Top News
24/05 20:10
Live nga atmosfera festive dhe tifozeria në fanzone | Zona Zero Top News
24/05 20:05
‘Do të jetë një ndeshje me pak gola’, Luga zbulon detajet | Zona Zero Top News
24/05 20:01
Feyenoord është më i rrezikshëm do të jetë një përballje e vështirë-Trajneri Luga |Zona Zero TopNews
24/05 19:38
Përballja Roma-Feyenoord, kush fiton? Flet trajneri Luga | Zona Zero Top News
24/05 19:09
Në prag të finales, atmosferë festive dhe numër i madh tifozësh në Tiranë | Zona Zero Top News
24/05 18:48
Kjo është vetëm ‘aroma e parë’,përgatitemi për një fluks prej 50-60 mijë tifozësh |ZonaZero TopNews
24/05 18:24
‘Besoj shumë që Feyenoord do të fitojë’, flet ambasadori holandez | Zona Zero Top News
24/05 18:24
Ambasadori holandez jep shifrën e saktë: 10 mijë holandezë ‘pushtojnë’ vendin…|Zona Zero Top News
24/05 18:23
‘Kemi hyrë në orët e festës, ky është eventi më i madh i ndodhur ndonjëherë’ | Zona Zero Top News
24/05 18:21
Minutat e para pas mbërritjes së tifozëve të Romës në Tiranë, ja pamjet | Zona Zero Top News
24/05 17:59
Finalja e Conference League, ambasadori holandez flet për ‘fanatikët’ e Feyenoord |ZonaZero TopNews
24/05 17:58
Rindizet çështja çame/ Greqia ashpërson gjuhën në Tiranë: Mos guxoni…! | Zona Zero Top News
23/05 20:52
Rudens Turku nga skenat botërore në Tiranë, dhurata me 1400 të papritura… | Zona Zero Top News
23/05 20:11
‘Nuk mund të luftojmë me SHBA, ne duhet të përulemi i kemi borxh’-flet Qafoku | Zona Zero Top News
23/05 20:09
Duhet një piano e mirë për universitetin, është shumë e domosdoshme-Rudens Turku |Zona Zero Top News
23/05 20:08
Qafoku:Dua të hipi te Skënderbeu e të thërras”Shqipëria nuk bën dot asgjë pa SHBA |Zona Zero TopNews
23/05 19:52