Degët tabu! ‘Maturantët s’kanë dije për nivelin e Universitetit’ | Zona Zero Top News
14/09/2021 22:29

"Zona Zero" është emisioni më i ri informativ i Top News. Eshtë Zona e pyetjeve, Zona ku merren përgjigjet dhe Zona ku zhvillohen debatet. Eshtë Zona me Zero kompromise, Zero embargo dhe Zero sekrete. Çdo ditë nga ora 16:00-20:00 "Zona Zero" nën drejtimin e gazetarit Thimi Samarxhiu do të sjell tek publiku informacionet më të fundit dhe analizat më të detajuara të ngjarjeve kryesore të ditës. Një zonë e dedikuar informimit korrekt, të saktë dhe pa kompromise me të vërtetën.

Skandal! Nga vjedhja e ushqimit të moshuarve në azil te ilaçet në spital | Zona Zero Top News
28/09 20:51
Fatbardh Kadilli zbulon nëse do dalë me parti të re, shuan dyshimet! | Zona Zero Top News
28/09 20:21
Kadilli propozon një ‘opozitë konkurruese’ ja skema | Zona Zero Top News
28/09 20:11
‘O Sali o hero’ Kadilli mendon se nxjerrin inatin që kanë me Bashën | Zona Zero Top News
28/09 20:10
‘Basha përtac’Kadilli zbulon se lëvizjen e tij e ka planifikuar më herët | Zona Zero Top News
28/09 20:09
‘Në kohën e Saimir Tahirit ka nisur kultivimi masiv i drogës’ Dogjani | Zona Zero Top News
28/09 19:53
Urgjente! Vrasja e efektivit, ja çfarë duhet ndryshuar në polici | Zona Zero Top News
28/09 19:52
Deklarata e fortë ‘Tahiri do marrë një dënim qesharak, gjyq formalitet’ Zagani | Zona Zero Top News
28/09 19:52
‘Drejtojnë nga burgu o zotëri, emërime me mik’ trondit ish zyrtari i policisë | Zona Zero Top News
28/09 19:44
Ja si u vetplagos i riu që vrau policin,në gjendje kritike,detaje nga vendngjarja|Zona Zero Top News
28/09 19:43
A u tradhëtua polici i Lushnjës?’Shkon në një operacion,s’di kë ke në krah’Zagani|Zona Zero Top News
28/09 19:43
Thirrja e fortë ‘Mangësi në hartimin dhe zbatimin e ligjeve në polici’ Fishta | Zona Zero Top News
28/09 19:36
‘Hip se të vrava, zbrit se të vrava, komandohet policia’ ish-zyrtari i policisë | Zona Zero Top News
28/09 19:26
‘Bovilla e mbushur me drogë, i dhashë fakte Ministrit të Brendshëm’ Dogjani | Zona Zero Top News
28/09 19:26
‘Jam plagosur 2 herë me armë zjarri kur isha polic’ Dogjani zbulon prapaskenën | Zona Zero Top News
28/09 19:25
‘Kultivimi masiv i drogës në Shqipëri, policët e lidhur me krimin’ | Zona Zero Top News
28/09 19:18
‘Politika e përfshirë deri në grykë me krimin’ flet Zagani | Zona Zero Top News
28/09 19:18
E frikshme! Ja numri i efektivëve të policisë që janë vrarë nga kriminelët | Zona Zero Top News
28/09 19:17
Mesazhet që dha presidentja e KE për Shiqpërinë! Shpjegon Gjipali | Zona Zero Top News
28/09 18:57
Kadilli me parti të re? Zbulon gjithçka nga nisma e tij, Berisha dhe Basha | Zona Zero Top News
28/09 18:45