Debat në studio:Erdogani ka kërkuar të largojë gylenistët brenda në parlament-Shqipëria Live
23/09/2022 15:56

Këshilli i Ministrave vendosi ditëm e djeshme mbylljen e institucionit arsimor parauniversitar “Mehmet Akif Ersoy”, i cili funksiononte si kolegj për vajza dhe djem dhe financohej nga fondacioni “Gulistan” i lakuar për lidhjet me klerikun turk Fetullah Gylen. Gerald Qerimi Çdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ku program do të thellohet në to për të sjellë ekskluzive protagonistët e tyre. Lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria. Dinamika e jetës shqiptare do të jetë çdo ditë në ekranin e Top Channel. Prezantues: Erjona Rusi & Flori Gjini Autore: Eralda Kenaj

Puthje pasiononte me Anxhelën, Klejdi flet pas Kepit të Tundimeve-Shqipëria Live
26/09 16:08
Qau për një dashur të humbur,Grei i Kepit të Tundimeve flet për historinë e dashurisë-Shqipëria Live
26/09 16:08
Grei i lidhur? Hedh poshtë çdo akuzë pas lajmeve te Kepit të Tundimeve-Shqipëria Live
26/09 16:07
Klejdi dhe Ornela të lidhur pas Kepit të Tundimeve? Zbulohet e vërteta-Shqipëria Live
26/09 16:07
“Gucci Man”, 6 vjeçari ndez studio duke kënduar rep live-Shqipëria Live
26/09 16:06
“Kam dëgjuar rep në bark të mamit”, 6 vjeçari emocionon studio- Shqipëria Live
26/09 16:06
Shqiptarët krerët kryesor të kokainës në Europë, dokumentari italian-Shqipëria Live
26/09 16:01
Dritan Rexhepi,shqiptari që krijoi kartelin e parë të drogës nga Ekuadori në Itali-Shqipëria Live
26/09 16:00
“Më futën në kurth”, gazetarët italian: Si e takuam Saimir Tahirin dhe çfarë na tha-Shqipëria Live
26/09 16:00
“Marihuna është histori varfërie”, me zë dhe figurë rrëfehet Saimir Tahiri – Shqipëria Live
26/09 16:00
22 vjeçarja e vdekur në Iran, aktivistja: Nuk është e para që vritet për shaminë-Shqipëria Live
26/09 15:57
Mund të merrni një femër me qira në Iran, ja sa kushton?- Shqipëria Live
26/09 15:56
U vra për shaminë, avokatja: Familja e 22 vjeçares është paguar për të shpifur-Shqipëria Live
26/09 15:56
Tronditëse, ja çfarë ndodh me vajzat shqiptare në Arabi- Shqipëria Live
26/09 15:56
“Vajzat me ligj martohen 13 vjeç”,debat i ashpër në studio, Balla: Nuk është e vërtet-Shqipëria Live
26/09 15:55
Policia shpenzoj 20 milion lekë për të kapur mjekun që mori 100 mijë lekë të vjetra-Shqipëria Live
26/09 15:33
Polica bën show me arrestimin e mjekut, vrasësi Talo Cela lëviz i lirë-Shqipëria Live
26/09 15:33
Arrestimi i mjekut show, gazetari:Kishim informacion se do arrestohej një mjek-Shqipëria Live
26/09 15:33
Mjeku i Traumës në rrezik për jetën,pret masën e arrestit sot në spital-Shqipëria Live
26/09 15:27
“Po një qindëshe, se i ndaj me këto të tjerët”, përgjimet e mjekut të arrestuar- Shqipëria Live
26/09 15:27