Debat i fortë mes Topallit dhe Mërtirit për Foltoren e Berishës dhe deklaratat e Bashës
02/12/2021 22:14

"Open", emisioni kryesor politik në Top Channel. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.

Open – Vizita e Erdogan, “vëllazëria” dhe FETO/ Debat mes Buzhalës, Shehut, Dules dhe Hilës
17/01 23:43
Dule dhe Hila analizojnë datën që Erdogan përzgjodhi për të vizituar Shqipërinë
17/01 22:38
Vizita e Erdogan në dt 17 janar/ Shehu: Shmangien e takimit me Metën mund ta ketë kërkuar Rama
17/01 22:36
Vizita e Erdogan në 554 vjetorin e vdekjes së Skënderbeut/ Buzhala: mund të bëhej një ditë tjetër
17/01 22:36
Dule komenton fjalimin e Erdogan në Parlament: U dhunua institucioni, ika para se të fiste
17/01 22:26
Akuzat për Organizatën FETO/Redi Shehu-Buzhalës: Ke konflikt interesi, e di ti
17/01 22:25
“Keni ardhur me duar në xhepa”, debat i nxehtë mes Hilës dhe Buzhalës për investimet turke
17/01 22:25
Dule: Rama dhe Erdogan janë i njëjti “kallëp”, vëllazëri mes tyre jo mes popujve
17/01 22:02
E qëllimtë vizita e Erdogan në ditën e vdekjes së Skënderbeut? Debat mes Buzhalës dhe Shehut
17/01 22:01
“Vëllazëria shqiptaro-turke”, po përdoret politikisht? Ja çfarë thotë Redi Shehu dhe Buzhala
17/01 22:01
Open- Kriza në PD do të zgjidhet apo përshkallëzohet? Debat mes Bushatit, Zhejit, Bejkos dhe Këlliçit
14/01 01:15
Çfarë do të ndodhë me PD-në? Flasin Zheji, Bushati, Bejko dhe Këlliçi
13/01 23:43
Këlliçi vendos bast publik: Nëse roja i PD nuk fiton përballë Bashës, unë lë mandatin
13/01 23:36
Deklarata e fortë e Bushatit: Basha është një kufomë politike, më shumë kredibilitet ka Saimir Tahiri
13/01 23:12
Krijimi i një partie të re nga Berisha/ Bushati flet për zgjedhjen e krizës politike në PD
13/01 23:11
Zheji analizon 6 skenarët për zgjidhjen e krizës në Partinë Demokratike
13/01 23:10
Zgjidhja e krizës me votë?, Bejko del kundër: Ata janë të përjashtuar nga partia
13/01 22:57
Këlliçi: Kemi muaj që kërkojmë që kriza të zgjedhjet me votë, do flasin edhe europianët
13/01 22:57
Ngërçi duhet zgjidhur me votë, jo me dhunë/ Bushati dhe Zheji komentojnë deklaratat e Escobar
13/01 22:40
Plas mes Bushatit dhe Bejkos/ “Turp të kesh, turp të kesh ti që më thua të kem turp”
13/01 22:40